Dluhopisy a investiční skupina DRFG

Dluhopisy umožňují  uložení a zhodnocení  volných prostředků. Využívá je stát i velké firmy. Jednou z nich je také investiční skupina DRFG podnikatele Davida Rusňáka.  Výhodou dluhopisů je po jejich splatnosti navrácení vkladu spolu s úroky.

Skupina DRFG

Společnost DRFG vznikla v roce 2011 v Brně. Patří mezi emitenty dluhopisů, ale ve svém portfoliu má široký rozsah dalších aktivit. Díky dlouholetým zkušenostem se úspěšně zabývají nákupem a pronájmem nemovitostí typu komerční prostory, výrobní a administrativní či skladové prostory. Orientují se například na pronájem prodejen obchodním řetězcům nebo rezidenční projekty. Dalším ze zajímavých projektů skupiny  je síť lékáren Na zdraví, jejichž pobočky najdete po celé ČR. Celkem je vybudováno 16 poboček. Zajímavé jsou také investice v oblasti telekomunikací nebo energetiky a finančních služeb. Firma investuje také do menších známých podniků jako je například zakázkové krejčovství Galard.

Investiční skupina DRFG má ve skupině více než stovku zaměstnanců, pomáhá podpořit také mladé talentované studenty, kterým poskytne možnost spolupráce na reálných zakázkách. Díky svým aktivitám a rozšiřování portfolia za poslední dva roky skupina znásobila spravovaný majetek na tři miliardy.

Jednou z investicí  je postavení teplárny na biomasu ve Štenberku a příprava dalších podobných projektů. Neméně významnou investicí je podpora hokejového klubu Kometa Brno. Hokejová hala nese nyní název DRFG Aréna. Podnikatel David Rusňák plánuje její rekonstrukci.

DRFG se zabývá jak krátkodobými, tak dlouhodobými investicemi v mnoha oborech. Některé projekty jsou firmou vytvářeny za účelem výhodného prodeje, jiné pro rozšíření její činnosti. Firma investuje například do vodních a větrných elektráren, budování internetové sítě pro jižní Moravu.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Press-News.cz

PR-články.cz

e-Žena.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz