Difuzér se zvlhčovačem vzduchu je neocenitelným pomocníkem v topné sezoně

Vlhko, plískanice a mrazy jsou za dveřmi a nám nezbývá nic jiného než zapnout topení, rozpálit kotel, kamna i krbovky. Příjemný pocit tepla ale může narušit vysušený vzduch, který potrápí sliznice, dýchací cesty a nezřídka vede k dýchacím problémům. Obzvláště v noci trpí děti, nemocní a starší lidé. Jednoduchou a účinnou možností, jak ulevit nosním a krčním sliznicím, respektive celému organismu je pořízení difuzéru se zvlhčovačem vzduchu. Ideální kombinace aromaterapie, světla a zvlhčovače vzduchu je zdraví prospěšná, preventivní před nástupem nemocí a psychické nepohody.

Éterické oleje ve vzduchu prospívají zdraví

Aromaterapie je odpradávna využívanou metodou, jak neinvazivně podpořit zdravé dýchací cesty a odvrátit suchý kašel. Příjemné vylučování vonných a léčivých olejů do vzduchu za pomoci difuzéru je v moderní době podpůrnou terapií a preventivním krokem před nástupem nepříjemných zánětů nosních dutin, ucpaných dýchacích cest a zahleněného organismu. Látky vylučované do vzduchu prospívají zdravému dýchání, klidnému spánku a pocitu pohody.

Tip redakce:  Sazka přechází do fáze dalšího rozvoje a růstu

Jak ultrazvukový difuzér se zvlhčovačem vzduchu funguje? Éterické oleje jsou rozptylovány do vzduchu ultrazvukem, tedy bez zahřívání. Léčivé látky si tak zachovávají všechny pozitivní vlastnosti, jež se znásobují vypuštěním do vzduchu. Difuzér tvoří jemnou mlhu, v níž jsou obsaženy éterické oleje, a ta je postupně rozprašována do ovzduší. Díky časovači se dvěma programy lze snadno nastavit systém a dobu rozptylu aromatických látek do místnosti. Kontrolka na difuzéru se zvlhčovačem vzduchu hlásí nízkou hladinu vody, již je třeba následně doplnit. Příjemné světlo na přístroji podbarvuje pozitivní účinky aromaterapie, ale je možné je v případě potřeby vypnout.

3 Komentáře od “Difuzér se zvlhčovačem vzduchu je neocenitelným pomocníkem v topné sezoně”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz