Dámské šaty a trendy roku 2018

Rok 2018 se pomalu blíží ke své polovině, ale přesto ještě nestihl říct úplně všechno, co má na srdci. A to platí především pro módu, která je pro jaro a léto tohoto roku opravdu nápaditá a elegantní. Jak na zahraničních módních molech, tak na těch českých se začínají objevovat zajímavé modely pro každodenní nošení, mezi nimiž samozřejmě najdeme i dámské šaty. Ty jsou ve znamení volnosti a rozevlátosti.

Mimo to, jsou letos cílené na přírodní materiály, které si pochvalují návrháři doma i v cizině. Prim tedy hraje hlavně bavlna, len a hedvábí. Nově se objevují také materiály tvořené konopím, které je hypoalergenní a jeho užívání je vysoce ekologické. Všechny tyto materiály jsou velmi vzdušné a prodyšné a stejně tak i modely, které se z nich šijí. Letošní jarní a letní sezóna se nese v duchu přírody, svobody a nespoutanosti, kterou pocítíte právě v dámských šatech navrhovaných pro rok 2018.

Tip redakce:  Zábava, seznámení, pokec a jiskření – to slibují seznamky

Volnost a vzdušnost

Dámské šaty pro rok 2018 jsou delšího a volnějšího charakteru. Ačkoliv jejich délka dosahuje přibližně do poloviny lýtek, teplo vám v nich nebude právě díky výše zmíněným materiálům. Nadýchaně navíc působí také pro volbu barev. Nejčastější jsou pastelové odstíny, jako je meruňková, mátová nebo světle modrá. Tyto variace barev najdete na letních a jarních dámských šatech nejčastěji. Ze vzorů a motivů převládají jemné květinové tóny, často jsou ale jednotlivé modely bez potisku. Střih dámských šatů je hlavně volný, to znamená, že nezdůrazňuje ženskou postavu a tudíž je vhodný pro všechny typy postav.


Při výběru dámských šatů si ale dávejte pozor na jejich délku, protože budou převládat maxi šaty, ve kterých se ale ženy menších postav mohou ztrácet. Jako obuv lze letos k dámským šatům zvolit téměř cokoliv od sandálů přes pantofle až k nízkým teniskám. V tomto ohledu se meze fantazie nekladou.

Tip redakce:  Oblečení a doplňky na jógu

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz