Dámské oblečení Mexx

XX ve značce Mexx symbolizuje dva polibky. Tímto symbolem je inspirováno dámské oblečení Mexx. Nizozemská společnost vznikla v roce 1980, kdy oddělovala módu zvlášť na dámskou a pánskou. Pro tyto případy využívala značky Moustache a Emmanuelle. První značka byla pro pánské oblečení, druhá pro ženy. V roce 1986 byly obě řady kolekcí sloučeny a vznikla značka Mexx.

Dámské oblečení MEXX

Dámské oblečení MEXX

Mexx pro děti i dospělé

V roce 1990 vznikla produktová řada pro děti od 2 do 8 let. O dva roky později vznikla kolekce pro nejmenší od 6 do 24 měsíců. Značka Mexx nabízí široký sortiment pro celou rodinu, ale i přesto se specializuje především na dámské oblečení. Vypravíte-li se za nákupy, můžete obléci všechny členy rodiny v jednom obchodě.

Kvalitní nabídka oblečení a široký sortiment

Firma Mexx nabízí pestrý sortiment oblečení, které je velmi kvalitní, má dokonalý vzhled a vy v něm budete vypadat naprosto úchvatně. Mimo dámské a pánské oblečení jsou v nabídce také sluneční brýle, kabelky, šperky nebo jedinečné parfémy pro muže i ženy.

Dámské oblečení Mexx

Vybírat můžete oblečení z aktuální kolekce i se slevou. V nabídce naleznete sukně, topy, tílka, nádherná saka, ale i tuniky a legíny. Dámské oblečení Mexx se hodí do práce, méně formální příležitosti i pro volný čas. Jednotlivé kousky můžete mezi sebou kombinovat, například vyzkoušejte černé kalhoty s barevným topem.  Oblečení Mexx budete nosit s láskou. Kvalitní střih a skvěle padnoucí oblečení jsou dokonalá kombinace. Nezapomeňte také svůj outfit doladit vhodnou kabelkou a pohodlnými botami.

Sortiment Mexx zakoupíte i v internetových prodejnách. Můžete si tak vybrat oblečení, které je vám bude sedět. V případě potřeby vám jej bez problémů vymění. Nebojte se doby dodání, ta se pohybuje do dvou dnů od uskutečnění své objednávky.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PressExpress.cz

Brilante.cz

Krásné-bydlení.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz