Cviky pro bolavá záda

Cviky pro bolavá záda

 

Máte někdy pocit, že vás vaše záda  nenávidí? Pokud trávíte hodně času sezením (v práci, v autě, u televize), může se vám snadno stát, že vás budou bolet záda. Bolest zad je častým problémem, který postihuje téměř každého z nás v dnešní hektické době.

Cviky na bolavá záda

Dobrou zprávou je, že je tu ještě jedna velmi jednoduchá věc, kterou můžete udělat právě teď.

Pokud opravdu chcete zbavit nepříjemné bolesti zad, stačí věnovat pár minut denně cvičení, které bude jednoduché a protáhnete se u něj.  

Most
Pokrčte kolena, ruce nechte podél těla. Pomalu narovnejte páteř tím, že se nadzvednete. Tento cvik opakujte 5x – 10x. 

 

Kolena k hrudi
Přitáhněte kolena k hrudníku a pokuste se udržet páteř na podlaze a nohy natáhněte, vydržte vždy 15 – 30 sekund a cvik opakujte 3x – 5x.

Tip redakce:  Křečové žíly, trápení mnoha žen

 

Vyrovnejte si páteř
Položíme se na záda, ruce dáme do svícnu nebo rozpažíme, levá noha zůstává na místě, pravou nohu položíme shora na koleno levé nohy. Obě nohy pomalu přetočíme co možná nejvíce vlevo a vydechneme. Hlava se otáčí na opačnou stranu než nohy a dbáme na to, aby obě ramena zůstaly na podložce. Nohy vyměníme a totéž provedeme na druhou stranu. Opakujeme 3x – 5x.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz