Čtyři důvody, proč jíst sushi

Sushi vám dlouho nemusíme představovat. Dnes se s tímto japonským pokrmem setkáte doslova na každém rohu. Důvodem je to, že lidé dnes chtějí zkoušet nové věci, chtějí dnes ochutnat to, co není klasické či typické pro naši zemi. Milují tedy ochutnávat asijskou kuchyni, kuchyni italskou nebo japonskou. A právě do japonské kuchyně sushi jako takové patří.

Sushi dnes opravdu najdete na každém rohu. Najdete ho v obchodních domech či v mnoha městech. V Ostravě se například setkáte i s rozvozem sushi, které putuje ze zdejších ostravských sushi restaurací. Pokud jste zatím sushi neochutnali, je jen otázkou, proč. Možná vás nelákalo složení, možná jste se tohoto pokrmu trochu obávali. Přece jen je barevnější a zajímavější než pokrmy z pravé české kuchyně.

Tip redakce:  Výroba konopné masti a konopného líhu

Pokud jste sushi z Ostravy nebo odjinud doposud nevyzkoušeli, máme pro vás čtyři důvody, proč sushi ochutnat.

Jedná se o zdravý pokrm

Nejen rýže obsažená v sushi, ale především čerstvé rybí maso přináší do těla tělu prospěšné živiny a látky, které v jiných potravinách v takovém množství nenajdeme. Sushi je tedy jinými slovy zdravé, zakomponujte ho do svého jídelníčku.

Jedná se o něco exotického

Pokud patříte k lidem, kteří milují ochutnávání něčeho cizího, exotického, pokud vám česká kuchyně není zrovna nejmilejší, není důvod, proč si sushi do pusy nedát. Sushi je synonymem nebývalého propojení chutí, které si však zamilujete.

Tip redakce:  Je čaj opravdu tak prospěšný pro zdraví nebo jde jen o reklamní trik?

Jedná se o moc chutný pokrm

Také je nutné říct, že sushi jako takové je velmi chutné. Skrývá se v něm například rýže, rybí maso, mořská řasa nebo zelenina. Chutě jsou skvěle vyvážené, doslova až vezmou slova z úst.

Po sushi zhubnete

Nejedná se o vysoce kalorické jídlo, navíc se v sushi skrývá tolik zdravých surovin plných tělu prospěšných látek. Po sushi se tedy dokonce i hubne. Nevěříte? Vyzkoušejte třeba právě to ze sushi baru Ostrava.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz