Co s poškozeným automobilovým alu diskem?

Pokud se vám přihodí drobná nehoda, nebo jen shodou nešťastných náhod poškodíte disk na vašem plechovém miláčkovi při parkování, není třeba propadat panice. Naštěstí je tu Icarauto.cz, firma specializující se na veškeré opravy automobilových alu disků. Vše vlastními silami ve špičkově vybaveném zázemí provozovny.

Alu disky

Alu disky

Opravy veškerých poškození

Je jedno zda přijedete s odřenými disky nebo s kolem zohýbaným po nehodě. Icarauto.cz si poradí i s extrémním poškozením. K dispozici je speciální číslicově řízený stroj na rovnání disků. Ten dokáže velmi přesně srovnat prohnutá místa a zaručit 100% kruhovitost vašeho disku. Odstraní se tak všechny možné nedostatky při dovažování kola. Pokud je disk prasklý nebo velmi zprohýbaný, nezbývá než ho vybrousit a znovu zavařit, případně navařit do disku nový materiál. Takovéto opravy disků vyžadují zkušenosti a „fortel“. Vše musí být precizní, aby byla po opravě zajištěna pevnost disku.

Povrchové opravy alu disků

Oprava disků s různými oděrkami, případně povrchovou korozí hliníku, je poměrně častou záležitostí. I když mají pneumatiky ochranné boční hrany, poškození disku o obrubník je i tak častou záležitostí. Nezbývá než disk přebrousit a případně rozleštit.  Icarauto disponuje vybavením pro strojní leštění. Dokáže tak vyleštit límce disků i do vysokého lesku. Samozřejmostí je i lakování povrchu ve vlastní lakovně.

Úpravy na přání

Icarauto si poradí nejen s opravami disků, ale také s jejich úpravami. Podařilo se vám sehnat úžasné disky, ale nemají patřičnou rozteč nebo průměr vnitřního trnu? Vše dá se správným vybavením poměrně jednoduše vyřešit. A jak říká jedno otřepané přísloví, nic není nemožné. Svěřte  svá kola do rukou odborníků.

Pneuservis Icarauto

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz