Co na sebe s rostoucím bříškem, pomůže těhotenská móda

Luxusní těhotenská móda

Luxusní těhotenská móda

Jste nastávající maminka? Období těhotenství je obvykle spjato s krásnými pocity z očekávání dítěte, přesto se ale stále objevují praktické záležitosti, kterém musíme řešit. Jakmile se začne ukazovat bříško, zjistíte, že většinu oblečení, co jste dosud nosila, už neobléknete. Kalhoty se stanou těsnějšími, trička by se vám při takovém nošení za chvíli vytahala a co teprve, když je léto a chcete si dopřát trochu volnosti v šatech? V pozdějších měsících těhotenství už ani ta volná trička neobléknete a právě tehdy přichází nejvyšší čas porozhlédnout se po těhotenském oblečení.

Luxusní těhotenská móda

Dnešní těhotenská móda nabízí nepřeberné množství oblečení všeho druhu, takže si každá nastávající maminka určitě vybere právě takové kousky, které se jí budou líbit. Pokud si nedokážete den představit bez riflí, ani v těhotenství nemusíte strádat! Těhotenské rifle disponují v pase stahovacím bavlněným pásem, který pod tričkem dokonale zanikne. Vyberou si jak milovnice úzkých slim jeansů, tak ženy, které dají přednost volnějšímu chlapeckému stylu riflí.

Těhotenská móda pro moderní maminky

Luxusní těhotenská móda vám nabízí také obrovské množství různých tunik, košil či halenek. Stejně tak si můžete koupit večerní šaty či dokonce svatební šaty pro těhotné! Tato elegantní těhotenská móda nenechá chladnou žádnou z budoucích maminek. Stále chodíte do zaměstnání, ale bříško už vám nedovoluje nosit vaši oblíbenou halenku, která vám tak krásně ladí s elegantními kalhotami? Žádný problém! Dnes si můžete vybrat jednoduchou či vzorovanou halenku a k tomu elastické jednoduché kalhoty, na které jste zvyklá.

Elegantní těhotenská móda

A pokud už máte svého drobečka na světě, budete potřebovat oblečení na kojení. To proto, abyste ho mohla nakrmit, kdy je třeba a nemusela kvůli tomu složitě vybírat, co za svršek si vezmete, či kde jej nakrmíte. Takové halenky dovolují rychlé rozepnutí a přitom nechávají jednu ruku volnou k přidržení dítěte. Z těhotenského oblečení si určitě vyberete ty pravé kousky pro každou příležitost.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz