Co je nového v mytí aut?

Otevřeli jste nový pneuservis a rádi byste Vaším klientům nabídli také kvalitní mytí aut v bezkontaktní automyčce? Řidiči jistě pozitivně ocení skutečnost, že budou moci ve Vašem pneuservisu využít více služeb najednou.

Kde pořídit kvalitní bezkontaktní myčky?

Sázkou na jistotu se stane pořízení automyček od společnosti BKF CarWash. Tyto modulární mycí boxy byly navrženy společností BKF CarWash tak, aby odpovídaly potřebám lokalit s nízkou až středně velkou intenzitou mytí. Jsou často využity nejen jako doplňková služba pneuservisů, ale také stanic technické kontroly, čerpacích stanic a provozoven u prodejen. Bezkontaktní myčky získávají na čím dál větší oblibě. Kdo chce poskytnout svým klientům komplexní služby, měl by nabídnout možnost mytí aut v bezkontaktních myčkách

Proč právě automyčky od BKF CarWash?

Tyto automyčky bkfcarwash.cz jsou vybaveny šesti mycími programy, které se postarají o důkladné odstranění veškerých nečistot a nánosů špíny. Především po zimě stoupá počet řidičů, kteří rádi začátkem jara umyjí svého motorového miláčka. Během výměny zimních pneumatik za letní tak mohou spojit dvě užitečné aktivity a odjet z Vašeho pneuservisu nejen s novými pneumatikami, ale také s naleštěným autem. Při pořízení automyček od společnosti BKF CarWash získáte plně vybavenou ocelovou konstrukci se střechou. Společnost BKF CarWash umožňuje zákazníkům čerpat také mnohé další výhody. K té největší bezpochyby patří možnost bezhotovostní platby. Platba kartou je dnes téměř samozřejmostí, v západní Evropě se tak dá platit také za mytí aut a společnost BKF CarWash se snaží držet s tímto trendem krok. Pro majitele služebních vozidel je určen BKF věrnostní program.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz