Cloudové služby na platformě VMware nebo Microsoft

Cloudové služby na platformě VMware nebo Microsoft

zoner

Společnost ZONER software představuje cloudové služby. Nové produkty využívají špičkové virtualizační platformy a technologie. Kterou platformu byste zvolili Vy?

Brněnská společnost ZONER rozšiřuje nabídku tradičních webhostingových služeb o nový projekt nabízející moderní cloudové služby, které jsou realizovány na špičkových technologiích a virtualizačních platformách. Jako jedna z mála společností nabízí své služby pomocí dvou virtualizačních platforem – VMware vSphere a Hyper-V od Microsoftu.

Nové stránky a kompletní nabídku naleznete na adrese www.zonercloud.cz.

Vybrat si můžete z 6 základních služeb. Mezi ty hlavní patří široká nabídka virtuálních serverů, možnost hostování Java EE aplikací, pronájmu SMTP serverů nebo zajištění populárních kancelářských služeb Office 365 v cloudu. Zajímavou možností je i pronájem výpočetního výkonu na zákazníkem zvolenou dobu.

Tip redakce:  Zbavte se častých chyb při šetření energií

 

Technologie

Cloudové služby společnosti ZONER jsou provozovány na velmi kvalitním hardware. Clusterové řešení datového pole je postaveno na hardware od firmy DELL, síťové prvky jsou od společnosti Cisco.

Celý systém je provozován v brněnských datacentrech, které jsou vzájemně propojeny optickými kabely. Dostatečná konektivita je dodávána od dvou nezávislých poskytovatelů. Vše je provozováno s cílem co největší eliminace jakýchkoliv výpadků.

 

VPS – ideální pro multihosting domén

Požadujete-li virtuální server bez starostí, administrátoři Zoneru se postarají o správnou funkci systému. Nainstalovaný Z-panel umožňuje jednoduchou administrativní správu domén, webhostingu a e-mailů. Celý systém je odladěn na základě mnohaletých zkušeností při provozování webhostingu Czechia.com  a používáním desítky tisíců zákazníků!

Tip redakce:  Trump se setkal s Kim Čong-unem

TIP: Kromě univerzálního řešení je možná i individuální správa serverů podle požadavků na nastavení a funkčnost.

Virtuální server bez správy je naopak určen zákazníkům, kteří si sami umí administrovat operační systém a vyžadují svůj dohled nad systémem. Samozřejmostí je přístup root přes SSH nebo administrátorský účet u Windows.

Doména CZ na českém cloudu

V České republice je aktuálně zaregistrováno přes 1,08 mil. českých domén a jejich obliba stále roste. Dokazují to statistiky na stránkách sdružení CZ.NIC, správce české domény. Pokud pro vaše domény .cz využijete český cloud (místo zahraničních poskytovatelů cloudových služeb), výrazně tím snížíte riziko dlouhé odezvy na serverech. Společnost ZONER software proto doporučuje pro vaše .cz domény využít cloudové služby od českých poskytovatelů, kteří využívají špičkové virtualizační platformy a technologie.

Tip redakce:  Mobilní elektronická docházka pro evidenci pracovní doby terénních zaměstnanců

Více informací o cloudových službách na stránkách www.zonercloud.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz