Čím krmit štěňátko

Mít doma štěňátko je krásné a nejeden z nás po tom touží. Mazlící člen rodiny dokáže zvednout náladu dětem i rodičům. Nezáleží jen ale na spokojenosti nových páníčků, ale především na spokojenosti domácího mazlíčka.

puppy-1207816_640

Každý nový majitel štěněte si musí uvědomit, že s příchodem nového mazlíčka rodiny přichází i kvalitní strava. Správné krmení štěněte je naprostý základ. Pokud chcete, aby váš mazlíček vyrostl ve zdravého a silného psa, musíte věnovat jeho výživě důkladnou pozornost. Každé psí plemeno má své požadavky na krmení. Kvalitní krmivo pro štěňata a pravidelnost v jídle, to je spokojené štěně se vším všudy.

Vhodné granule pro štěňata

Nároky na výživu jsou v období růstu štěněte obzvláště vysoké. Strava musí obsahovat vyvážené množství živin, které štěněti zaručí zdraví, podpoří jeho aktivní životní styl a umožní syntézu nových tělesných tkání. Zveros.cz toto splňuje a psím mazlíčkům dopřává jen to nejlepší. Krmivo pro štěňata od Zveros.cz je vhodné pro všechny druhy a rasy štěňat. Obsahuje maso i suroviny pocházející pouze z přírody. Granule pro štěňata podpoří jejich imunitu a zlepší stav kůže a srsti, která je symbolem zdraví a vitality každého psa. Vždy jste toužili po malém plemenu a najednou vám stojí na prahu domu bílá čivava? Dopřejte malé parádnici jen to nejlepší. Granule pro štěňata Acana Puppy Small Breed Dog patří na první příčku žebříčku díky dvojnásobnému množství masa než v ostatních granulích. Krmivo Acana obsahuje maso i suroviny pocházející pouze z přírody a oceánů. Krmivo poskytne vašemu mazlíčkovi energii z živočišných proteinů a tuků, nikoli ze sacharidů. Díky kvalitním granulkám se bude cítit jak ve volné přírodě, kde to pejsci milují.

Pro štěňata jen to nejlepší

Výběr krmiv pro nejmenší psy je opravdu pestrý. Složení granulí pro pejsky je různé a bohaté. Samozřejmě bez konzervačních látek a barviv. Vybírejte z nepřeberného množství kvalitních krmiv pro štěňata dle velikosti plemene na zveros.cz. Doprava zdarma na veškeré krmivo pro štěňata s dodáním do 24 hodin. Třešničkou na dortu je doprava kurýrem po Brně již v den objednávky. Myslete na zdraví vašeho mazlíčka. Je to přece vážený člen rodiny.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz