Chytré nezávislé srovnání půjček díky CoolPůjčky.cz

Vyznat se ve světě půjček je pro mnoho lidí docela těžké, navíc neustále vznikají nové a nové společnosti, zabývající se poskytováním úvěrů. Vybrat si z tak široké nabídky je docela oříšek, nehledě na to, že ne všechny nabídky jsou seriózní. Zatímco u tradičních bankovních úvěrů si můžete být naprosto jisti, že se o žádný podvod nejedná, nebankovní půjčky mohou v určitých případech představovat riziko. U většiny nebankovních poskytovatelů se sice není čeho bát, jsou ale i tací, kteří pouze vyberou peníze a žádnou půjčku žadateli neposkytnou. Většinou se jedná o nabídky inzerované např. v novinách, nebo na inzertních webových stránkách a je třeba si v těchto případech dávat velký pozor.

půjčka

Abychom se takovému riziku úspěšně vyhnuli, pomohou nám internetové stránky, jež se zaměřují na chytré a nezávislé srovnání půjček. Mezi ty nejlepší a nejobsáhlejší patří CoolPůjčky.cz, které nabízejí více než 60 recenzí na bankovní i nebankovní úvěry.

Jednou z těch prověřených a solidních nabídek je Tesco půjčka bez doložení příjmu . Ta je určená především pro ty, kteří si chtějí půjčit vyšší částku – Tesco půjčka je od 20 000 až do 500 000 Kč. Půjčka je poskytována ve spolupráci se společností Home Credit a vyplatí se zejména těm, co v Tescu pravidelně nakupují – za řádné splácení úvěru se jim budou připisovat body na jejich věrnostní kartu Clubcard. O půjčku si můžete zažádat nejen ve vybraných prodejnách Tesco, ale i po telefonicky nebo online na webových stránkách Tesca.

Dalším nebankovním úvěrem, který je velmi dobře hodnocený, je půjčka Click Credit .Ta je naopak vhodná pro ty, kteří potřebují jen několik tisíc – maximum, které si lze vypůjčit je 4 999 Kč. Největší předností Click Credit půjčky jsou především neobvykle nízké poplatky, dále pak možnost první půjčky zdarma (pro studenty) nebo možnost výběru peněz na některém z terminálů společnosti Sazka. Click Credit půjčka je výborně hodnocená i na nezávislém finančním serveru CoolPůjčky.cz a i díky tomu, že patří pod společnost Home Credit, se můžete spolehnout na to, že nejde o žádný podvod.

Pokud by Vás ale nezaujala ani Tesco půjčka, ani Click Credit, můžete si na stránkách CoolPůjčky.cz vybrat z více než šesti desítek dalších nabídek. Ke každé půjčce je na těchto stránkách podrobná recenze a jednotlivé nabídky si můžete přehledně porovnat podle různých kritérií. CoolPůjčky.cz jsou ideálním pomocníkem a rádcem pro všechny, kteří mají zájem o úvěr, ale nejsou ještě rozhodnuti, u které společnosti si podají svoji žádost.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz