Chytré bydlení, které myslí na vaše pohodlí

Moderní, vkusné, úsporné a bezpečné bydlení je snem snad každého z nás. I když je pravda, že si svou domácnost každý přizpůsobuje k obrazu svému, všichni nakonec žádáme totéž: chceme se doma cítit pohodlně, bezpečně a nechceme, aby nás takový život vyšel na nekřesťanské peníze. Možná i vy sníte o moderním bydlení, které by se vám dokázalo přizpůsobit, které by myslelo na vaše finance a které by vám umělo zajistit bezpečí – a přesně takové jsou inteligentní domy Kladno, které se o vás dokážou postarat!

Inteligentní domy jsou úsporné a šetří vaši peněženku

Inteligentní domy jsou stále žádanější, protože v sobě spojují hned několik výhod. Jednou z největších je bezesporu nízká energetická náročnost, díky které dokážou moderní stavby šetřit vaše finance a udržet tak rodinný rozpočet v kladných číslech. Chytrý dům se hravě přizpůsobí vašim potřebám i životnímu stylu, reaguje na změny počasí i různá roční období. Sám rozhodne, kdy je potřeba topit a kdy naopak ne. Když svítí sluníčko, roztáhne žaluzie, aby se k vám domů dostalo teplo. Když necháte zapnutou televizi, po vašem odchodu ji vypne, aby nedocházelo ke zbytečné spotřebě energie. Pračka se aktivuje až v době nočního proudu, který je levnější. Inteligentní domy jsou úsporné a šetří vaše finance.

Tip redakce:  A co tak vyzkoušet dětské hřiště ve vyškovském Dinoparku?

Chytré domy ví o každém nebezpečí

Další nespornou výhodou chytrých staveb je bezpečí, které vám dokážou zajistit. Chytré domy mají dokonalý přehled o nebezpečích, která hrozí – v případě potřeby vypnou přívod vody, odpojí elektrické spotřebiče od energie, zavolají vám, že něco není v pořádku nebo spustí varovný poplach. Ať už budete doma nebo ne, budete mít naprostý přehled o tom, co se ve vaší domácnosti děje. Vám ani vaší rodině už nikdy nebude hrozit žádné nebezpečí.

Inteligentní dům vás překvapí snadným ovládáním

Nastavení ideální teploty, kontrola správného osvětlení, přehled o stavu domácnosti i v době nepřítomnosti a k tomu všemu snadné ovládání za pomoci jediného ovládacího prvku – inteligentní dům je ve všech ohledech jednoduše splněný sen! Nemusíte mít tucet ovládacích prvků a bezradně se mezi nimi ztrácet. Postačí vám jeden, se kterým zvládnete vše – pohodlně, jednoduše a naprosto přehledně.

Tip redakce:  3 tipy, jak vybrat správnou stolní lampu

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz