Chorvatsko levně jde pořídit díky ubytování u přímých pronajímatelů

Chcete si ještě prodloužit léto? Pak vás určitě zaujme nabídka rodinné cestovní kanceláře Eliška, která díky dlouholetým kontaktům s přímými ubytovateli nabízí Chorvatsko levně. Vy si jen vyberete z nabídky odpovídající ubytování v hotelu, penzionu či apartmánu, na místo se dopravíte vlastním vozem a už si můžete užívat poklidné dovolené. Nemusíte se bát žádných komplikací, neboť sedm dní v týdnu je k dispozici pracovník cestovky na zákaznické lince, na nějž se můžete bez obav obrátit.

Pulzující přímořská letoviska i poklidné oblasti pro romantické duše

Oblíbené destinace, kde se nacházejí konkrétní ubytovací zařízení, jsou především Biograd na Moru, Sv. Filip, Jakov, Turánj, Mutogras, Dugi Rat, Pisak, Stari Grad i perla Dalmácie – Marušiči. Přímořská letoviska nabízejí koupání v průzračném moři, procházky po dlouhých plážích i malebná městečka s dávkou historie, jež pohladí romantické duše. Městečka pulzující nočním životem lákají rozdováděnou mládež i zamilované páry, seniorům vyhovují klidná zákoutí s olivovými háji, cypřiši, citroníky nebo rybářské osady s typickou přímořskou atmosférou. Rodiny s dětmi si zaslouží poklidnou dovolenou v blízkosti moře s pozvolným vstupem do vody a nabídkou zábavních parků v blízkosti ubytování. Chorvatsko levně je dostupné každému, ať už se jedná o početnou rodinu, nebo náročnější turisty.

I luxusní apartmány pro osm osob jsou k dispozici okolo 40-60 eur na den. Komfortní ubytování v soukromí zahrnuje vybavené ložnice, kuchyni, až dvě toalety, terasu a obývací pokoj. Apartmány se málokdy nacházejí dále než 10 minut od moře, na výběr jsou samozřejmě zařízení s výhledem na mořskou hladinu. Využijte posledních akčních slev a objednejte si Chorvatsko levně ještě dnes.

2 komentáře od “Chorvatsko levně jde pořídit díky ubytování u přímých pronajímatelů”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz