Chladicí boxy Coldline

Seznamte se s chladicími boxy italské značky Coldline, které patří k absolutní špičce na trhu a jsou jimi vybaveny kuchyně po celém světě. Tyto chladicí boxy si získaly pověst profesionálních gastronomických zařízení, které vyjdou vstříc všem Vašim nárokům a ještě mnohem víc. V nabídce je mnoho modelů, které se liší jak velikostí, tak teplotou zmrazení. To znamená, že si najdou cestu do opravdu každé kuchyně.

kuchyně-na-míru

Chladicí boxy Coldline byly vyvinuty za použití nejmodernějších technologií a poskytují tak vlastnosti, které jsou v dnešní době velmi ceněny – úsporu energie a času. Díky izolaci, která je 75 mm silná, je zajištěna velmi malá ztráta teploty. Tím se zmenší namáhání kompresoru, a to vede k tomu, že tento chladicí box Vám ušetří až o 45 % více energie než boxy konkurence. A to rozhodně není zanedbatelné číslo. Rozmrazování řídí inteligentní systém, který se přizpůsobí aktuálnímu množství ledu, a pracuje jen po dobu nezbytně nutnou. Kondenzovaná voda z rozmrazovacího procesu, se automaticky vypaří. A znovu, tento vypařovací systém se aktivuje pouze tehdy, pokud je ho potřeba. Chladicí box tedy neplýtvá energií ani časem.

Vzhledem k tomu, že firma Coldline v poslední době značně investovala do vývoje, je schopna nabídnout ten nejmodernější a nejkomfortnější design. Výsledkem ergonomického řešení těchto chladicích boxů je o 10 % větší kapacita. Také je možné z chladicího boxu vyjmout motor, a umístit ho mimo pracovní prostor. Tímto budete mít tišší a příjemnější pracovní prostředí, což jistě oceníte Vy i Vaši zaměstnanci. Chladicí boxy Coldline jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli, to zaručuje velmi vysokou životnost. Nemusíte se proto obávat stárnutí materiálu, ztráty lesku a barvy nebo uhnívání materiálu – chladicí box Coldline bude Váš partner po velmi dlouhou dobu.

Takže pokud sháníte pro svůj podnik to nejlepší, neváhejte kontaktovat 2P Gastro.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz