Chladicí boxy Coldline

Seznamte se s chladicími boxy italské značky Coldline, které patří k absolutní špičce na trhu a jsou jimi vybaveny kuchyně po celém světě. Tyto chladicí boxy si získaly pověst profesionálních gastronomických zařízení, které vyjdou vstříc všem Vašim nárokům a ještě mnohem víc. V nabídce je mnoho modelů, které se liší jak velikostí, tak teplotou zmrazení. To znamená, že si najdou cestu do opravdu každé kuchyně.

kuchyně-na-míru

Chladicí boxy Coldline byly vyvinuty za použití nejmodernějších technologií a poskytují tak vlastnosti, které jsou v dnešní době velmi ceněny – úsporu energie a času. Díky izolaci, která je 75 mm silná, je zajištěna velmi malá ztráta teploty. Tím se zmenší namáhání kompresoru, a to vede k tomu, že tento chladicí box Vám ušetří až o 45 % více energie než boxy konkurence. A to rozhodně není zanedbatelné číslo. Rozmrazování řídí inteligentní systém, který se přizpůsobí aktuálnímu množství ledu, a pracuje jen po dobu nezbytně nutnou. Kondenzovaná voda z rozmrazovacího procesu, se automaticky vypaří. A znovu, tento vypařovací systém se aktivuje pouze tehdy, pokud je ho potřeba. Chladicí box tedy neplýtvá energií ani časem.

Vzhledem k tomu, že firma Coldline v poslední době značně investovala do vývoje, je schopna nabídnout ten nejmodernější a nejkomfortnější design. Výsledkem ergonomického řešení těchto chladicích boxů je o 10 % větší kapacita. Také je možné z chladicího boxu vyjmout motor, a umístit ho mimo pracovní prostor. Tímto budete mít tišší a příjemnější pracovní prostředí, což jistě oceníte Vy i Vaši zaměstnanci. Chladicí boxy Coldline jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli, to zaručuje velmi vysokou životnost. Nemusíte se proto obávat stárnutí materiálu, ztráty lesku a barvy nebo uhnívání materiálu – chladicí box Coldline bude Váš partner po velmi dlouhou dobu.

Takže pokud sháníte pro svůj podnik to nejlepší, neváhejte kontaktovat 2P Gastro.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz