Chcete udělat svému protějšku radost originálním šperkem? Vsaďte na prémiové šperky Polomio!

Jestliže máte rádi luxus, kvalitně zpracovaný materiál, individuální a profesionální přístup ke klientovi, tak jistě neprohloupíte s nákupem u firmy Polomio.

Šperkařská práce vyžaduje mimo jiné kreativní myšlení, přesnou ruku a koncentrovanou mysl. O tom jistě ví své David Lomos, který je spoluzakladatel, šperkař a designer společnosti Polomio. Jelikož ho šperkařské řemeslo fascinovalo již od raného mladí a svůj první šperk vytvořil už ve třinácti letech, jistě nikoho nepřekvapí, že jeho další kroky směřovali ke studiu starožitnictví a Mistrovské školy designu v Praze.

šperky dárková souprava tokyo

Šperky Polomio obr.1

Veškeré šperky pod značkou Polomio jsou vyráběné výhradně v české republice. Na jejich prvotřídní kvalitě se podílejí ti nejlepší a nejzkušenější zlatničtí mistři, jelikož díky ručním technikám zasazování diamantů a jiných drahokamů jsou zlaté české ručičky zapotřebí.

Tip redakce:  Snubní prsteny a jejich historie

Firma Polomio mimo jiné ve výrobním procesu využívá i nejmodernější technologie jako je vakuové lití zlata pod ochrannou atmosférou, nebo 3D modelaci a tisk. Jestliže trpíte alergií na nějaké druhy slitin a kovů, u šperků Polomio svoji obavy můžete z vesela hodit za hlavu. Jelikož všechny šperky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů od renovovaných německých a italských firem.

snubni-prsten-paris

Šperky Polomio obr.2

Zásnubní prsteny

Pokud jste již potkali tu pravou a rádi byste ji obdarovali pěkným zásnubním prstenem, ale nevíte si rady s výběrem, máme pro vás pár tipů. Na zásnubním prstenu je nejdůležitějším aspektem kámen. Nejběžnější a nejvíce vyhledávanou formou zásnubního prstenu je kroužek s jedním diamantem zbroušeným do kulatého tvaru, tedy briliantu. Jestliže má vaše přítelkyně raději nápaditější šperky, jistě si u nás vyberete něco originálnějšího, čím ji zajisté ohromíte.

Tip redakce:  Pozvedněte vaření na umění s kvalitními japonskými noži

Firma Polomio kromě zásnubních prstenů vyrábí i prsteny snubní, náušnice, náhrdelníky nebo celé soupravy. Každý šperk je ověřen Puncovním úřadem a označeny českou puncovní značkou.

Náušnice dárková souprava

Šperky Polomio obr.3

 Autor článku: Štěpánka Pírková

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz