Chcete snížit náklady na IT? Vyzkoušejte Google Apps for Work!

Google Apps for Work je efektivní řešení pro neziskové organizace, živnostníky, nebo nad národní korporace. Díky těmto chytrým aplikacím můžete snížit náklady na IT až o neuvěřitelných 70%! Využijte s výhodou pokročilé možnosti spolupráce a sdílení dokumentů, zefektivnění agendy, přístup k datům odkudkoli. Jaké služby společnost www.cleverity.cz nabízí?

cleverity_google_apps_gmail_hangouts

Poštovní klient Google Mail

Výhody Gmailu jsou bezkonkurenční. Například můžete získat e-mailovou doménu s názvem vlastní společnosti, nebo firmy. Můžete používat Gmail i na vašem chytrém mobilním telefonu, nebo tabletu. Velikost poštovní schránky je možné využít až do 30 GB a také má zabudovaný antivir a antispam, takže vás již nebudou otravovat podvodné e-maily.

Tip redakce:  Všechno je dnes „chytré“, i vaše hodinky

Dokumenty, prezentace a tabulky

Google Docs představují sadu on-line nástrojů pro vytváření textových dokumentů, tabulek a prezentací. Jedná se o všestrannou aplikaci, která zefektivňuje spolupráci více uživatelů i v reálném čase. K využívání programu potřebujete pouze počítač připojený k internetu se standardním prohlížečem.

skoleni-google-apps

Komunikace pomocí Hangouts

Hangouts je jednoduchá aplikace, díky níž můžete posílat zprávy, fotografie, nebo zahájit videohovor s jedním člověkem, nebo dokonce skupinou. Možná je i integrace s kalendářem, nebo sdílení uživatelské plochy.

Datové úložiště Google Drive

Google Drive je online datové úložiště, které nám umožňuje snadno a zdarma ukládat jakékoliv soubory na úložný prostor, který je následně snadno dostupný před internet. Velikou výhodou je zejména to, že vás počítač, notebook, mobil i tablet mohou mít díky Google Drive jednu sdílenou paměť.

Tip redakce:  Co je to SEO?

Google kalendář

google-apps-logo

Google Kalendář je bezplatná webová aplikace pro organizaci času, která vám umožní udržet krok se všemi důležitými událostmi vašeho života. Aplikace je v češtině a nabízí možnost zaslání upozornění na mobilní telefon či sdílení s přáteli.

Společnost www.cleverity.cz nabízí školení Google aplikací

Školení je přizpůsobeno na míru a požadavkům klienta. Můžete si zvolit školení osobní, nebo při nedostatku času formou on-line. Pokud is připravíte okruh otázek a témat, zkušení školitelé vám na ně s radostí odpoví. Standardně vás však provedou základními Google aplikacemi.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz