Chcete se zviditelnit? Zaregistrujte se do katalogu firem!

Máte nově založenou firmu, ale nikdo o vás neví? Nebo již nějakou dobu podnikáte, ale efekt, který jste si představovali, prozatím nedorazil? Důvodů, proč nejste vidět, může být hned několik. Možná jste nerozjeli příliš dobrou marketingovou kampaň, nebo jste se ještě nezaregistrovali na www.katalog-firem.net

K čemu je dobrá registrace na www.katalog-firem.net?

kf

Zdali se potřebujete zviditelnit na trhu, katalog firem je pro vás ideálním řešením.

Katalog firem umožňuje zaregistrovat odkaz do své databáze pod příslušnou podkategorii. Vyberete si příslušnou oblast vašeho podnikání, ať už děláte v oblasti počítačů a internetu, nebo provozujete e-shop se speciálním zbožím, je nutné ho spávně zařadit. Dále vyberete kraj ve kterém živnost probíhá. K tomu použijte formulář pro přidání odkazu a přidělte vašemu záznamu název, internetovou a emailovou adresu, klíčová slova, případně další údaje vystihující vaši firmu, obchod, e-shop, služby nebo www stránky.

Tip redakce:  Je těžké najít vhodného marketingového specialistu na svůj projekt?

Efektivní vyhledávač vám pomůže lehce v databázi hledat pomocí kličových slov. Stačí pouze zadat jedno slovo, například auto a klihnout na Hledat. Ihned vám vyjede seznam autoservisů, prodejců aut, nebo e-shopů s náhradními díly. Druhým způsobem jak vyhledat požadovanou firmu je, že si proklikáte seznam kategorií na úvodní stránce.

V čem jsme odlišní?

Jelikož se firma katalog firem soustřeďuje pouze a jenom na propagaci jednolivých firem a obchodníků, vymanila ze svých stránek takřka všechny rušivé elementy, jakým jsou reklamy.

Katalog nepoužívá redirecty hypertextových odkazů na vaše stránky, odkazuje pomocí klasické url adresy. Proto vyhledávače odkazy snadno zaindexují. Smysluplný popis korespondující s odkazem v jeho blízkosti způsobuje umocnění relevantnosti odkazu. Tudíž se katalog firem může pochlibit 100 % indexovatelností.
Aby vyhledávače lépe ohodnotily stránky katalogu, firma je udržuje díky xhtml a css validní. Tím se udržuje rank a důležitost katalogu a vaše odkazy získávají na kvalitě.

Tip redakce:  Výroba reklamy rozjede každé podnikání

 

Autor článku: Štěpánka Pírková

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz