Chcete se před dovolenou rychle zlepšit v angličtině?

V momentu, kdy neovládáte nějaký světový jazyk, je pro vás komunikace v zahraničí značný problém. Nicméně naučit se cizímu jazyku není snadnou záležitostí. Spousta lidí se učí pravidla gramatiky a slovíčka nazpaměť. Poté si myslí, že perfektně daný jazyk ovládá, ale opak je pravdou. Na dovolené se ne jednou dostanete do situace, kdy musíte mluvit s cizincem, avšak mu nebudete rozumět nebo se budete bát s ním mluvit. Sebevědomí a schopnost komunikovat cizím jazykem vám dodá právě jazyková škola „Domluvte se“.

jazykový kurz

Proč se obrátit na jazykovou školu?

Češi nechávají vše na poslední chvíli. Základní slovíčka a fráze v angličtině se učí až těsně před odjezdem na dovolenou a doufají, že se jimi domluví. Učit se angličtinu či jiný cizí jazyk doma je sice komfortní, ale neefektivní. Možná se naučíte slovíčka, jenomže komunikační dovednosti se nedostanou na vyšší úroveň.

Pakliže chcete docílit bezproblémové komunikace v cizím jazyce, jež poté využijete nejen při cestování, ale i v zaměstnání, doporučujeme se obrátit na jazykovou školu. Protože právě jazyková škola vás naučí mluvit a komunikovat s lidmi v angličtině, němčině či kterémkoliv cizím jazyce. Díky tomu se na dovolené zeptáte na cestu, objednáte si v restauraci, nebo si povykládáte s místními obyvateli.

Komunikace je na prvním místě

Možná si říkáte, že bez slovíček anglicky nepromluvíte. Naproti tomu bez procvičování komunikace naučená slovíčka nepoužijete. Jedno s druhým bezpochyby souvisí. Jazykové kurzy v jazykové škole „Domluvte se“ vedou rodilí mluvčí a lektoři s vysokými znalostmi a dlouholetou praxí. Naučíte se komunikační návyky, jež se vám v budoucnosti hodí.

Jazyková škola „Domluvte se“ sídlí kromě Prahy i v dalších velkých městech v České republice. Nabízí také firemní či jiné jazykové kurzy, jejichž cílem je zlepšit znalosti konkrétního světového jazyka.

Přihlaste se na kurz  ještě před dovolenou a užijte si ji bez jazykových bariér.

Jazyková škola Domluvtese nabízí jazykové kurzy pro všechny. Je jedno, zda jste úplný začátečník, středně či více pokročilý. Samozřejmým standardem jsou intenzivní jazykové kurzy pro všechny jazykové úrovně, a také kurzy zaměřené na přípravu pro mezinárodně uznávané jazykové zkoušky.

V jazykové škole Domluvtese se dočkáte profesionálního přístupu přesně podle vašich přání a požadavků. Můžete si vybrat, zda chcete rodilého mluvčího nebo lektora, a také zaměření výuky bude čistě ve vaší režii. V současné chvíli přichází jazyková škola Domluvtese ještě s jedním překvapením – nabízí potenciálním zákazníkům ukázkovou lekci zdarma, aby se sami mohli přesvědčit o úrovni a profesionalitě, s jakou kurzy provozují.

Individuální výuka se studijním plánem postaveným na míru Vám zajistí studijní úspěchy a ušetří sílu vynaloženou na studium, čas s dojížděním i Vaše finance. Zvolte si místo výuky, kam za Vámi náš lektor bude docházet a poté se již můžete věnovat příjemně laděným výukovým lekcím.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz