Češi chtějí v autech češtinu i v roce 2013

Češi chtějí v autech češtinu i v roce 2013

 

AUTAČESKY.cz hlásí na začátku roku nárůst poptávky po českém ovládání. Tato společnost je největším dodavatelem českého prostředí do automobilových radionavigačních systémů v Česku i na Slovensku. V její nabídce najdeme téměř čtyři desítky přeložených systémů pro vozy prémiových i běžných značek.
Češi chtějí v autech češtinu i v roce 2013

Češi chtějí v autech češtinu i v roce 2013

Radionavigační systémy se stávají běžnou součástí vozů, ale jen některé píší a mluví česky. České ovládání najdeme pouze ve vybraných vozech určených pro český trh a vyrobených v posledních pěti letech. Co to znamená? Pokud si zakoupíte vozidlo dovezené ze zahraničí, češtinu v něm jistě nenajde.

Pokud si takové auto pořídíte, musíte počítat s tím, že se součástí povinné výbavy vašeho vozu stane i slovník.

„Nelíbilo se nám zacházení s českými řidiči. Proč by měl český řidič ovládat své auto v cizím jazyce? I ten nejjednodušší radionavigační systém v sobě skrývá tisíce cizích slov a desítky servisních upozornění. Při náhlé poruše nebo chybovém hlášení potřebuje řidič svému autu dokonale porozumět, aby dokázal odhadnout závažnost situace,“ uvedl nám zástupce firmy Milan Ulrich.

Poptávka po českém ovládání do vozidel se stále zvyšuje, stejně jako počet automobilů s radionavigačním systémem. „Nejedná se pouze o nové vozy, češtinu doplňujeme do radionavigačních systémů vozidel vyrobených od roku 2003. V naší nabídce najdete češtinu pro většinu evropských značek. Česky učíme premiové vozy BMW, Audi, Mercedes-Benz a Porsche, ale také běžnější značky jako jsou Citroën, Volkswagen, Renault nebo Peugeot. České ovládání jsme připravili též pro japonské vozy Toyota a Lexus, či vozy Jeep a Ford. Snažíme se s naší nabídkou vyjít vstříc našim zákazníkům, proto vyvíjíme češtinu pro automobily, které si pořizují nejčastěji. V letošním roce chceme naši nabídku rozšířit o další oblíbené japonské značky, především Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Nissan a Mazdu,“ poodhalil budoucí plány firmy Milan Ulrich.

Tip redakce:  Autodoplňky pro motorové srdce vašeho drahouška

„Nezáleží na tom, jestli se jedná o ojetý nebo o nový vůz, chceme, aby se naši zákazníci na svých cestách cítili pohodlně a mohli vše ovládat v češtině, proto učíme auta česky. Češtinu nabízíme hlavně majitelům vozů, ale obrátit se na nás mohou také importéři a prodejci, se kterými jsme připraveni spolupracovat,“ dodal pan Ulrich na závěr.

TIP redakce:

Nový Subaru Forester představuje Srba Servis & Subaru

Výstava MOBIL SALON 2013

Autosklo v Ostravě – výměna zdarma

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz