Čas od času je třeba dámskou kabelku vyměnit

Když řeknu, že dámskou kabelku je třeba čas od času vyměnit, můžete namítnout, že se přece nijak nekazí. Pokud tedy není už od pohledu dámská taška ošuntělá, odřená, popraskaná nebo jinak poškozená, může sloužit prakticky do nekonečna. Někteří s tím budou souhlasit, jiní, obzvláště jiné (dámy) vznesou četné námitky. Vždyť přece dámské kabelky, stejně jako dámská móda, podléhají módním trendům. A to je svatá pravda. S tím nezbývá, než souhlasit.

Buďte stále IN

No schválně, otevřete skříň, najděte poličku s uloženými dámskými taškami, řádně je prohlédněte a vytřiďte. Pokud zjistíte, že vám po vytřídění vlastně žádná kabelka, dámská taška přes rameno, případně dámský batoh nezbyly, existuje jednoduché řešení. Vyrazte na nákup! Ale v klidu, vůbec nemusíte nikam do víru města či nákupního centra. Stačí zasednout k počítači, nalistovat příslušnou kategorii na bottega.cz, vybrat a objednat. A že v tomto internetovém obchodě najdete opravdu hezké a zajímavé kousky (kabelku crossbody dámskou, dámskou tašku Trussardi, dámské kabelky do ruky a podobně) je bez debat. Tak šup šup, ať vás co nevidět zdobí krásná dámská taška přes rameno, případně nějaký pěkný batůžek z kategorie dámské batohy. A když už budete u toho, můžete rovnou zavítat do sekce dámské obuvi a mrknout na krásné dámské mokasíny.

Tip redakce:  Připravte se na teplé dny – obměňte svůj šatník

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz