Čas letních dovolených právě začíná

I když je teprve duben a mnoho z nás se teprve vzpamatovává po vánočních svátcích, je nejvyšší čas poohlížet se po letních dovolených. Právě letní dovolené jsou vytouženým a dlouho očekávaným okamžikem, na který se těší snad každý z nás. Také není divu, vždyť po celoročním stresu v práci, shonu v domácnosti a celkové uspěchanosti jednadvacátého století si zasloužíme alespoň pár dní strávených někde mimo realitu toho všeho.

sardinia-862309_1280

Dovolená téměř za humny

Proč jezdit nekonečné kilometry za mořem, když krásné zážitky a divukrásná příroda na nás čeká doslova nedaleko. Oblíbenou a často navštěvovanou destinací byla je a vždycky bude Itálie. Teplé podnebí, nekonečné pláže a horkokrevný temperament tamních domorodců očaruje snad každého z nás a na světě není snad nikdo, kdo by odolal kouzlu poloostrova v charakteristickém tvaru dámské kozačky.

Itálie je město mnoha chutí, nabídne pro každého něco

Do slunné Itálie se jezdí především za mořem a krásnými plážemi. Avšak i aktivní turisté dychtící po dobrodružství a poznání si také příjdou na své. Především Florencie ukrývá neskonalé kouzlo dobové architektury, nacházející se doslova na dohled od pobřeží. Když vás přestane bavit idylka na pláži, vyrazte do prosluněných ulic Toskánska a vnímejte všemi smysly chutě Itálie. Za zmínku stojí samozřejmě také Benátky, jež jsou pro svou nenapodobitelnou atmosféru cílovou destinací především zamilovaných páru a novomanželů.

Pokud představa vaší ideální dovolené spočívá zejména ve válení se na pláži, opusťte kontinent a vypravte se na jeden z italských ostrovů, kterým je Sardinie, Sicílie či proslulá a velice oblíbená Elba a odstřihněte se od každodenního stresu a ohrané rutiny.

Vyrazte letos na dovolenou do Itálie, s vybráním zájezdu Vám pomůže internetový srovnávač NewTravel.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz