Boloňský psík – věrný přítel

Máte v plánu si pořídit čtyřnohého přítele a nemůžete se rozhodnout jakou rasu? Skvělou volbou je právě Boloňský psík.

Boloňský psík byl vždy společenským plemenem a je velmi oblíben i u rodin s dětmi. Když jsem se před 5ti lety rozhodovala s koupí psa a seznámila jsem se s touto rasou, měla jsem hned jasno. Teď vás blíž seznámím s tímto plemenem.

více v článku...

Vzhled:

Je to malý psík s dlouhou kadeřavou srstí. Výška v kohoutku se pohybuje okolo 25 – 27 cm a váha od 2 do 4 kg. Ocas je nesen v oblouku nad hřbetem.

 

Povaha:

Je velmi hravý, přítulný a lehce přizpůsobivý společník. Je často zmiňován, že je to takový domácí “šašek”. Miluje společnost dětí, ale přizpůsobí se i starším lidem. Přezdívá se mu “antistresový pes” pro svou úžasnou povahu.

Péče:

Boloňáčci vyžadují pravidelnou péči o srst. Boloňský psík nelíná. Je dobré jej česat alespoň 1x za dva dny. Je potřeba odstraňovat chloupky v uších, dle potřeby stříhat drápky a velice důležité je čištění očí,  protože tak se zabrání nadměrnému slzení a tím i nežádoucímu zabarvení srsti v jejich okolí.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Bydlení

Aktuality z domova partner webu Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz