Bolí vás záda? Neopovrhujte bylinkami

Bolest zad zažívá čím dál více lidí a dostavuje se v čím dál nižším věku. Ne, že by ji dříve lidé neměli, ale bývala jiná. V minulých dobách bolely lidi záda z práce, dnes nás bolí z nedostatku pohybu.

spina

Na páteři stojí celá naše kostra, je to snad její nejdůležitější část a kromě jiného jí také proudí potřebné látky. S krví je to snadné, ta je hnána čerpadlem, horší je to s lymfou, které naše tělo obsahuje asi litr. Aby se lymfa rozproudila, musíme se pohybovat. A pohyb rukou na klávesnici a myši skutečně není dostatečný.

Bolesti zad téměř vždy pochází od páteře a dá se jim tedy pomoci pohybem. V rámci prevence byste se měli snažit stále pohybovat, i když sedíte u televize nebo u počítače. Na léčbu už pohyb většinou nestačí, naopak při něm můžete cítit ještě větší bolesti. Doporučováno je plavání, zkusit můžete různé na trhu dostupné přípravky.

Masti na tlumení bolesti sice krátkodobě pomohou místo znecitlivět, ale trvalý účinek nemají. Mnohé chemické látky mají navíc vedlejší účinky. Z toho důvodu se stále více lidí uchyluje k bylinkám.

Můžete je považovat za babské rady, ale pokud jste si nevšimli, ve stále více oblastech se současný svět začíná vracet ke způsobům našich babiček. Mají něco do sebe.

Bylinky vám změní život

Při přetrvávajících bolestech jsou lidé často ochotni vyzkoušet i metody, ke kterým by se za normálních okolností neuchýlili, a nakonec jsou příjemně překvapeni – viz například reference paní Jarky z Brna.

„Nemohla jsem narovnat záda v bedrech. Čekala jsem, že mi Spina pomůže tak do 1 – 2 dnů, pomohla však okamžitě.“

Spina, o které paní Jarka mluví, je sprej určený na záda a páteř. Jedná se o léčivý přípravek z bylinkové řady Divine Way, která se soustředí na chronické a špatně léčitelné nemoci.

Spina obsahuje konkrétně kořen puškvorce obecného, nať mateřídoušky, kořen kostivalu lékařského, plod fenyklu obecného, květ černého bezu a nať benediktu čubet. Aplikuje se 2x – 3x denně na postižené místo a lehce vmasíruje. Třeba by sprej pomohl i vám.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz