Blíží se jaro, podle čeho vybrat jarní kabát

Ano, blíží se jaro a první, co vyměníme, jsou kabáty a bundy. Ty nyní nahradí především jarní kabáty a pláště. Zajisté i váš šatník uvítá nějaký nový módní kousek. Při výběru dámského kabátu a bundy je důležité myslet na několik podstatných detailů. Dámské kabáty vybíráme podle materiálu, střihu, barvy a funkčnosti. Pochopitelně, nelze přehlížet vaše osobní preference a typ postavy. V případě dámské bundy je na prvním místě účel. Sháníte jarní kabát do společnosti nebo na volné chvíle či do práce? To vše ovlivňuje výběr, jen vy sama víte, co od nového oděvu očekáváte.

person-789663_640

Trendy jarní kabát

Jedním z určujících směrů, jakým se móda začne na jaře ubírat, bude posun dámského šatníku k čistým a strohým liniím. V obchodech najdeme zejména jednoduché, ale také i asymetrické střihy, které se budou vyznačovat kontrastem v barvách. Do módy přicházejí hranaté kabáty bez límce a dlouhé vesty kombinované s novým typem širokých a objemných kalhot se zkrácenou délkou. Jarní a letní barvou bude hnědá v různých odstínech, příkladně bude velmi módní barva syté čokolády. Z minulých sezón stále zůstávají třpytivé a metalické látky včetně neoprénu, který čerpá inspiraci ze sportu. I doplňky budou kopírovat trendy. Toužíte být in, tak si k pěknému jarnímu kabátu pořiďte hranatou kabelku s kontrastními barvami. Módní budou i objemné vaky, které se nosily v devadesátých letech.

Vhodný kabát k typu vaší postavy

Máte plnější tvary? Volte střih do půl stehen se zvýrazněným pásem, díky čemuž si opticky vytvarujete postavu. Nebojte se výraznějších střihů a zapínání na střed. Skvělým zeštíhlujícím trikem jsou hladké boky. Zapomeňte na neforemné kabáty, které by na vás působily zbytečně mohutně, tak i příčně vzory rozšiřující postavu. Jste drobná a štíhlá? Ideální bude pro vás kratší kabát, klidně i vypasovaný, aspoň zdůrazní vaše přednosti. Určitě si vyberte kabát, který se směrem dolů mírně rozšiřuje, ani větší knoflíky nebudou problém.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz