Blíží se jaro a sním nové kolekce oblečení

I když se zima ještě snaží bojovat z posledních sil, poslední předpovědi jasně ukazují, že se blíží jaro. A to znamená dostatek slunečného počasí, stejně jako příjemné vysoké teploty. A tomu bychom měli přizpůsobit i svůj šatník. Podívejme se společně na to, co by rozhodně nemělo chybět.

oblečení

Hitem bude lehčí a barevnější oblečení

Zima je obvykle spojena s ponurou náladou, což se může negativně projevit i na výběru barevnosti našeho oblečení. Na jaře však příroda ožívá, což by se mělo projevit i na tom, jaké barevné kousky si na sebe vezmeme. Problémem není pestrost, ani odvážné kombinace barev. Pokud se podíváme konkrétně, ideálním příkladem může být Desigual výprodej. Tato značka je totiž velmi odvážnými barevnými kombinacemi přímo vyhlášený. A jelikož mluvíme o možnostech i jarních kolekcí, je třeba podívat se také na to, co konkrétně můžeme zvolit. Mezi hity letošního jara budou patřit:

  • Sexy legíny
  • Stylová trička
  • Zajímavé doplňky

Proveďte změnu i ve vaší obuvi

Jaro je neodmyslitelně spjaté nejenom s vyššími teplotami, ale i s tím, že nás během ranních a večerních hodin mohou překvapit stále nízké teploty. Výjimkou nemusí být třeba ani přízemní mrazíky. I na to je dobré se připravit. Jak? Tamaris kozačky pomohou udržet vaše nohy v teple. A to právě během těchto dní. Jakmile se však začne toto roční období pomalu přecházet v to letní, jsou již kozačky zcela zbytečné. To je naopak dobré podívat se po dalších módních kouscích. A třeba právě id této konkrétní značky. Mezi hit letošního jara i léta budou patřit jistě i pohodlné a sexy baleríny, stejně jako žabky, které nemusí být vždy jenom plážovou obuví.

obuv

Jak vybrat správně?

Několik tipů jsme si již zmínili. A to ve spojení se zajímavými barevnými kombinacemi, ale i s praktičností. A to ať už jde o vysoké, nebo naopak nízké teploty. Na co bychom se měli mimo jiného zaměřit také, to je volba materiálu. U běžného oblečení je určitě dobré jít cestou toho přírodního. Třeba bavlny, která se dobře nosí a nabídne i kvalitní funkční vlastnosti. V případě bot to může být například kůže. Třeba dámská obuv Rieker může být naprosto ideálním příkladem takové možnosti. Díky tomu lze získat nejenom obuv, která skutečně vydrží, ale zároveň máte možnost získat také obuv, která mimi jiné i skvěle vypadá. A to by mel být rozhodně i cíl každého z vás.

Ceny? Ty jsou nízké

Pokud současné jarní kolekce něčím potěší, tak určitě i svými cenami. Nebojte se, že byste za výměnu vašeho šatníku museli utrácet více, než je nezbytné. Právě naopak. Pokud nakoupíte ještě nyní., před vrcholem letní sezony, máte jistotu příznivých cen. Nehledě na to, že máte také jistotu bohatšího výběru všech možných módních kousků. Záleží čistě jenom na vašem konkrétním vkusu, ale i na tom, v čem se budete cítit dobře.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz