Bělení zubů z pohodlí domova pomocí přípravků Simple Smile

 

 

 

Asi většina z nás by si přála mít krásný úsměv s bílými zuby. Ovšem ne každému příroda nadělila do vínku zuby jako perličky. Co s tím? Ten kdo se již nechce za svůj chrup stydět a schovávat ho, má na výběr hned z několika řešení. První a dražší varianta je podstoupit bělení zubů na klinice pod dohledem odborného lékaře. Tato metoda ovšem nepatří mezi nejlevnější, proto musíte počítat s výdajem s řádu pár tisíc. Pokud byste se raději přikláněli k levnější variantě bělení zubů, máme pro vás hned několik tipů. Bělení doma je velice jednoduché a vaše peněženka to jistě také ocení.  

simplesmile_logo

Sady na bělení zubů doma

SimpleSmile sady na bělení zubů jsou vytvořeny tak, aby splňovaly ty nejpřísnější hygienické předpisy, byly co nejšetrnější k vašim zubům a jejich aplikace byla co nejjednodušší. Sada SimpleSmile vám vydrží až na 30 aplikací a jejich použití je zcela nezávadné, jelikož neobsahuje peroxid, který je pro zubní sklovinu nevhodný.

V balení naleznete kromě bělícího gelu i patentované nákusníky, které se snadno přizpůsobí tvaru a velikosti vašeho chrupu a zajistí tak efektivní využití bělících vlastností bělícího gelu SimpleSmile.

Pera na bělení zubů

Cute-Blonde-Ombré-Hairstyles-Blunt-Layered-Haircut-for-Medium-Hair1

Jednoduchý a účinný způsob bělení zubů představuje bělící pero. Jeho aplikace je velice jednoduchá a přitom efektivní. Bělící gel nanesete pomocí štětečku rovnoměrně na všechny zuby, necháte chvilku zaschnout a poté se můžete radovat z bílého chrupu. Balení je řešeno praktickým perem, které se vám jednoduše vejde do kabelky, nebo do kufru na cesty.

Bělící zubní pasta

Cute-Blonde-Ombré-Hairstyles-Blunt-Layered-Haircut-for-Medium-Hair1

Bělící pasta je vhodná zejména po bělení zubů, pro udržení požadovaného odstínu vašeho chrupu. S pastou lze minimalizovat skvrny od jídla a pití, zejména pokud rádi pijete červené víno, nebo kávu, bude pro vás bělící pasta jednoduchým řešením.

 

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz