Beer Warehouse není jen o pivu, ale hlavně o jeho duši

Pivo se samozřejmě od pradávna vařilo různými způsoby, ovšem do dnešní podoby, jak jej umějí připravit v Beer Warehouse, se dopracoval málokterý pivovar. Jistě, někde se sází na vynikající vodu, jinde na suroviny, další pivovar má nejlepšího sládka, jinde své postupy tají. Ale v Liberci nejde jen o samotné vaření, ale i atmosféru, která pivovarem propojeným s klubem a restaurací prostupuje. Atmosféra se totiž dá krájet.

Každý návštěvník Beer Warehouse Liberec si odnese kus atmosféry domů

Jedinečný zážitek, o který by se neměl dát ochudit náhodný turista, sportovec či návštěvník Liberce, ani jeho stálí obyvatelé, násobený mnoha chutěmi skýtá právě Beer  Warehouse Liberec. V areálu bývalého Hirschmannova mlýna, jenž nezapomněl na své historické kořeny a právě zmíněného ducha, došlo k citlivé proměně s moderním pojetím „loftového“ typu. Areál Warehouse pojímá restauraci s nenapodobitelnou atmosférou, hudební klub s prostorem pro čtyři sta návštěvníků, pivovar, jenž je otevřen příchozím, ale zároveň i soukromou pekárna s originálními výrobky.

Tip redakce:  Výkup obrazů může odhalit i poklad

Pivovar Liberec si během oběda či poslechu hudby můžete nerušeně prohlížet

Nejen fajnšmekři, kteří si libují v ochutnávání zajímavých, netradičních piv, ale i lidé, již se věnují objíždění a prozkoumávání samotných pivovarů, nemohou zapomenout zapsat si do svého itineráře i pivovar Liberec. Zajímavé místo, jedinečná atmosféra, chutná kuchyně, ale v neposlední řadě i chuť světlé ležácké „jedenáctky“ a polotmavé „dvanáctky. Mlsné jazýčky zajisté nepohrdnou svrchně kvašenými speciály, jako jsou ALE a IPA. Pro výrobu zlatavého moku se používá výhradně český chmel a německé a tuzemské slady. Speciálům dodává říz chmel z Austrálie – Galaxy, jenž se zasluhuje o podmanivý, jemně ovocný podtón.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz