Bankovní nebo nebankovní půjčka, kterou zvolit?

V minulosti byste na poctivou nebankovní půjčku narazili jen zřídka. Často se stávalo, že společnost jen mnohé naslibovala. Volali jste na drahá telefonní čísla, nebo dokonce platili za předjednání takové nebankovní půjčky, ale to je již dnes minulostí. Čas od času to sice ještě některá nebankovní společnost zkusí, ale naštěstí je dnes široký výběr nebankovních společností a ty dlouhodobě zavedené mají tisíce spokojených klientů a jsou na srovnatelné úrovni s bankovními společnostmi. Dokonce se nezřídka stává, že je v určitých parametrech dokonce předčí, a to například v rychlosti, která mnohdy hraje pro žadatele velkou roli. Mezi takové společnosti patří např. Home Credit, Cetelem, ale jsou zde i menší společnosti, např. Zaplo či ACEMA Credit.

credit-squeeze-522549_640

Rychlé nebankovní půjčky

Jak už bylo zmíněno, nebankovní půjčky mají oproti bankovním půjčkám jednu nespornou výhodu, rychlost. Pokud žádáte o půjčku v bance, musíte si přichystat všechny potřebné dokumenty, vyřídit si volno v práci, dostavit se na schůzku v bance, ta poté několik dní vaši žádost posuzuje a poté opět čekáte několik dní na případnou výplatu peněz. Například u nebankovní společnosti ACEMA, která má velice dobře propracované on-line technologie je celý proces velice rychlý a rychlá on-line půjčka vás svou rychlostí překvapí. Ušetříte si volno v práci i návštěvu banky a peníze na účtu budete mít již do dvou dnů. Navíc ACEMA poskytne ihned zálohu až 30 000 Kč, zbytek poté zašle na účet.

Půjčky pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele je již služba, kde již bankovní společnosti za těmi nebankovními přímo zaostávají. Bankovní společnosti mají velice přísná pravidla pro poskytování úvěrů pro podnikatele.  ACEMA řeší i tento problém. Nabízí rychlé a dostupné finanční prostředky pro podnikatele a firmy. Nebankovní úvěr je určen naprosto pro všechny podnikatele, nezáleží na tom, zda teprve začínáte, nebo jste na trhu již několik let. Pokud patříte mezi ty začínající, je v nabídce společnosti přímo půjčka pro začínající podnikatele.

Půjčka bez doložení příjmů

Bankovní společnosti vyžadují kromě mnoha jiných potvrzení i potvrzení o výši příjmu. Často se tak žadatelé mohou dostat do neřešitelné situace při žádosti o bankovní půjčku. Mnozí z řad těchto žadatelů o půjčku se snaží ušetřit na daních a proto “optimalizují” své příjmy, tak aby na oko je měli velmi malé. Ale v těchto případech poté nemají nárok na bankovní půjčku. Společnost ACEMA nevyžaduje od klientů zbytečné doklady, tedy ani toto potvrzení. Navíc, pokud máte například záznam v registru dlužníků, jako je SOLUS, NRKI či BRKI, neznamená to ještě, že zde půjčku nezískáte. Ale pokud byste s takovým záznamem žádali v bance, můžete na půjčku rovnou zapomenout. Půjčka bez doložení příjmu je jednou z možností, jak sehnat rychle potřebné peníze, výhodný úrok a fér jednání.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz