Autozastavárna pomůže ve finanční tísni

Potřebujete získat rychle finanční hotovost? Ať už pro vaše podnikání nebo v případě náhlé těžké životní situace, je autozastavárna novým a elegantním řešením. Nemusíte se strachovat zda vám v bance úvěr schválí, díky ručení vaším vozem je vše bez problémů a rychlé. Do 15 minut získáte až 80% ceny vašeho vozu.

Autozastavárna

Autozastavárna

 Jak to funguje?

Stačí zavolat do jedné z mnoha poboček, které jsou v každém krajském městě, nebo vyplnit kontaktní formulář na internetových stránkách www.cash4car.cz. Můžete telefonovat kdykoli, sedm dní v týdnu, v kteroukoli denní dobu. Už při telefonátu, nebo v odpovědi na internetový formulář, se  dozvíte přibližnou cenu za váš vůz. Podle toho, jaké auto do zástavy dáváte a podle výbavy, stavu, stáří a najetých kilometrů, bude určena jeho cena. Pak už se stačí pouze domluvit na tom, kolik z ceny vašeho auta si chcete půjčit. Nemusíte si nutně půjčovat celou cenu vašeho vozu, můžete si klidně půjčit méně. Doba zástavy je také čistě na vás, můžete si vybrat lhůtu od jednoho týdne až po 12 měsíců.

Pěšky nebo stále s vlastním vozem?

I tady máte samozřejmě na výběr. Půjčka pomocí autozastavárny neznamená, že nemůžete zastavený automobil používat. Pokud máte od vozidla oba klíče a máte sjednáno havarijní pojištění, můžete s automobilem stále jezdit co hrdlo ráčí. Pokud pojištění nemáte, ani to nevadí, milerádi vám ho v autozastavárně pomohou sjednat. Manipulační poplatek činí 2,5 %.

Pokud s vozidlem nepotřebujete jezdit, můžete ho klidně nechat na hlídaném parkovišti a odejít s hotovostí, o vaše vozidlo bude postaráno. Nemusíte splňovat žádné další podmínky a manipulační poplatek činí 2 %.

Pokud potřebujete rychle finanční prostředky, je autozastavárna dobrou volbou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz