Autorádia s DVD – domácí kino ve vašem autě

Autorádia s DVD se poslední dobou těší veliké oblibě. Moderní technologie, která vám umožní nejen přehrávat vaše oblíbené filmy, ale taktéž fotografie, hudbu a v neposlední řadě poslouží jako navigace, nebo jako bezpečnostní prvek při telefonování. Jeho nevýhodou je však, vyšší pořizovací cena. Vše ale záleží na tom, co od autorádia s DVD očekáváte, jaký má design, jakou značku preferujete. Moderní LCD displej umožní přehrávání v té nejvyšší kvalitě jak pro DVD, tak CD, VCD, JPEG. Vestavěné stereo reproduktory poskytují kvalitní zvuk a dávají vám volnost při poslechu. Ovládání je velice jednoduché, jak manuálně, tak dotykově. Každé balení obsahuje český návod, tak si musíte pracně překládat z cizího jazyku, či hledat na internetu. A co ocení každá žena? Přece pomoc při couvání. Ačkoliv se to nezdá, tak couvání je největší problém skoro každé řidičky. Ale i zde výrobci autorádií s DVD myslely na drahé polovičky a do vyšší cenové řady zabudovali couvací kameru.

autorádio

Autorádio DVD – 2DIN

2DIN DVD autorádio znamená, že je vybaveno duálními obrazovkami, které umožňují zobrazit stejné videozáznamy. Tuto novinku nejvíce ocení rodiny s dětmi. Před pár léty by vám mohli rodiče povyprávět, jak složité a náročné cestování s dětmi bylo. Ne každé dítě dokáže sedět hodiny v autě nic neděláním. Proto se musely vymýšlet zábavné hry, často se zpívalo a byly nespočet zastávek. A samotná jízda? Zdlouhavá, řidiče často bolela hlava a byl nepozorný. Tomu ale dávno odzvonilo a díky moderní technice nám autorádio s DVD 2DIN umožnilo bezstarostnou jízdu. Duální obrazovky se dle návodu připevní, zabudují do zadních opěrek sedadel. Ovládání je pomocí dálkového ovladače, který je součást vybavení. A jaké formáty dokáže přehrávat? AVI, XviD, DivX, MP3, MPGE4, WMA. Nemusíte ale vždy použít DVD mechaniku. Tyto autorádia pracují i na principu USB kabel.

DVD autorádia – Navigace a bezpečné telefonování

Bezpečnost na prvním místě. Na to bychom nikdy neměli zapomínat a nepodceňovat například telefonování při jízdě. Statistika uvádí, že každá čtvrtá nehoda na světě je způsobená kvůli volání z mobilního telefonu. Proto i tento typ autorádií mají běžně zabudovaný bluetooth. Máte-li chytrý telefon a autorádio s DVD, můžete spárovat pomocí  bluetooth své oblíbené skladby. Navíc vám umožní ukázat váš telefonní seznam, či ztracené volání. A navigace je jen pomyslnou třešní na dortu. Kdysi jsme museli kupovat nejen autorádia, ale i navigace, které nás stály nemalé peníze. Teď máme možnost zakoupit si jeden přístroj s více technickými možnostmi. S kvalitním GSP modulem se nikdy neztratíte a samozřejmostí je jejich aktualizace map nejen u nás, ale i po celé EU.

Více o aktuální nabídce se dozvíte na TonyStore.cz.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz