Autopůjčovna TEOCAR a pronájem auta už není problém!

Půjčení automobilu je dnes běžnou záležitostí a pravda je, že tuto službu začínají kromě podnikatelů i více využívat soukromé osoby. Není divu, půjčovny nabízí kvalitní vozy, které plně uspokojí i ty nejvyšší nároky. Půjčení vozu je možné na krátkou dobu (třeba jen na služební cestu či dovolenou) i na delší dobu – třeba i měsíc a déle. Uvažujete o využití této služby, ale váháte, zda se vyplatí? Nevíte, jak na to a na co si dát pozor? Nemusíte už nic složitě řešit, jak může půjčení vypadat, si dnes ukážeme na praktickém příkladu.

passat

Co musíte vědět 

V první řadě je třeba vybrat kvalitního poskytovatele – tedy autopůjčovnu s dobrými referencemi. I v tomto oboru se bohužel najdou takové, které nabízejí přemrštěné ceny, nedostatečný servis a podporu a případně i nekvalitní vozy. Naším tipem pro vás je proto Autopůjčovna TEOCAR Bratislava, která sice působí na Slovensku, ale vozy si zde můžou půjčit i zájemci z České republiky. Před půjčením vozu si musíte dobře rozmyslet, jaký typ automobilu potřebujete. Neřiďte se proto striktně jen cenou za pronájem, ale věnujte se i dalším faktorům jako je spotřeba vozu, počet míst k sezení, velikost zavazadlového prostoru, reprezentativnost vozu apod. Důkladně si projděte vozový park a vyberte vozidlo, které odpovídá vašim požadavkům. Nevíte-li si rady, nechte si poradit.

Podmínky musí hrát i ve váš prospěch 

Před podpisem smlouvy si pozorně přečtete podmínky zapůjčení vozu. Autopůjčovna Bratislava garantuje, že všechny vozy mají povinné i havarijní ručení, dálniční známku platnou na Slovensku, poskytuje non-stop servis, zajistí výměnu vozu v případě poruchy, přistavení vozu na místo určení apod. U jiných se takové podpory dočkat nemusíte. Kromě toho nabízí i doplňkové služby jako je půjčení GPS navigace, sněhových řetězů, dětské sedačky apod. Informujte se předem o podmínkách najetých kilometrů. TEOCAR má v ceně zapůjčení neomezený počet najetých kilometrů (v případě půjčení na méně než 5 dní je limit 250 km/den, při překročení se účtuje poplatek 0,07 eur bez DPH). Dejte si tedy pozor, protože by se to mohlo výrazně podepsat do vašich celkových nákladů.

Bohatý výběr voz uspokojí i ty nejnáročnější 

V současné době nabízí autopůjčovna desítky kvalitních vozů různých tříd. Vůz Škoda Fabia 1.2i AC si můžete půjčit například již od 14 euro na den, u luxusního vozu VW Passat Comfortline Variant 1.9 TDi AC je cena od 43 euro na den. Výhodou je, že za půjčení můžete platit přímo na místě platební kartou. Za půjčení se platí předem a nutný je i deposit (blokace částky na vaší kartě po dobu zapůjčení vozu). Je třeba také doložit občanský průkaz či cestovní pas, řidičský průkaz platný minimálně 1 rok a platební či kreditní kartu. Pokud tyto jednoduché podmínky splníte, nic nebrání tomu, abyste si mohli půjčit kvalitní vůz na vaše cesty.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz