Automyčka Express vám ušetří čas

Jedete do nákupního centra a váš vůz je zralý na myčku? Pak využijte služeb zvaných Automyčka ExpressEkologické ruční mytí a čištění vozů přináší skvělé výsledky. Pravidelným mytím vozu, karoserie i laku prodlouží jejich životnost.

Váš automobil si zaslouží pravidelnou údržbu, zejména v zimě. Mimo jiné je třeba z karoserie a podvozku odstranit sníh i přebytečnou špínu, aby nedošlo ke korozi. Nesmíme zapomínat ani na kvalitní voskování tvrdým voskem, který funguje jako ochranný filtr. Rovněž je vhodné používat přípravek, který zabrání usazování much a hmyzu na kapotě vozu. Dokonale čisté by měly být i čelní a zadní sklo a zpětná zrcátka, pro váš větší přehled v silničním provozu. Pokud přes ně nevidíte, nemůžete zabránit případné nehodě.

Express automyčka

Automyčka Express 


Proč Automyčka Express?

  • Nabízí nízké ceny
  • Garantuje rychlost a spolehlivost
  • Vyčistí interiér i exteriér
  • Používá ekologické prostředky
  • Nabízí doplňkové služby, včetně dovezení a odvezení automobilu
  • Je mytí časově náročné? Zapůjčíme vám náhradní vůz zdarma
  • Využíváme kvalitní prostředky jako např. Ochranný štít NanoTec
  • Těšte se na pravidelné akce, slevy a novinky 

1mini_logo

Automyčka Express získala certifikáty norem  EU – ISO 9001 a ISO 14001 a nabízí 100% ruční mytí vašeho automobilu. Procedura netrvá déle než 60 minut, zatímco vy si můžete vyrazit na kafe, oběd či za nákupy. Automobily jsou hlídány bezpečnostními kamerami, nemusíte se tak o svůj vůz obávat.

Chcete mít jistotu, že se na váš vůz v potřebném termínu dostane? Pak není nic jednoduššího, než navštívit stránky automyčku  a provést online objednávku. Vyberete si pobočku, mycí program, datum a zadat své jméno a příjmení. Automyčku Express naleznete ve všech větších obchodních centrech po celé ČR.

Automyčka Express

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz