Automatický plynový hasící systém – není dobré jej podceňovat!

Požární ochrana je jednou z nejdůležitějších činností napříč všemi odvětvími. Nezáleží, jestli se jedná o rodinný dům, banku či průmyslový provoz, všude je ochrana proti ohni stejně důležitá. I když bývají hasiči na místě během pár minut, i během nich se může situace dramaticky změnit. Z tohoto důvodu se na trhu existují specializované automatické hasící systémy, na které se podíváme.

O co jde?

Proteng FM 200 je revoluční automatický hasící systém, jež je schopen ochránit jakékoliv prostory. Nezáleží, kam ho nainstalujete – svou funkci bude plnit všude stejně a nutno jedním dechem dodat, že mu to jde více než skvěle. Po jeho instalaci tak již nebudete mít žádné obavy, zda celou místnost pohltí plameny. Jakmile je totiž speciální čidlo zaznamená, celý systém se automaticky spustí a požár uhasí.  Díky důmyslnému principu je uvolněn plyn, který plameny zadusí již v zárodku, a tudíž nedopustí, aby došlo k větším škodám.

Tip redakce:  Akce Zrychlujeme serverhousing je prodloužena do konce března!

Kde se může používat?

Použití tohoto systému je vskutku široké a dalo by se říci, že neomezené. Instalovat se dá totiž do všech uzavřených prostor – motorových prostorů automobilů, autobusů či závodních speciálů. Použit může být také v domácnostech, bankách, elektrárnách či rozvodnách. Prostě všude tam, kde hrozí zvýšené riziko požáru. Požití je opravdu všestranné a jejich instalace naprosto jednoduchá. Zvládne ji kterýkoliv trochu šikovnější kutil.

Jaké jsou výhody?

Největší výhodou je nízká pořizovací cena a možnost instalace do různorodých prostor. Dále pak jejich jednoduchý pracovní princip, kde prakticky neexistuje možnost selhání. Pokaždé, když je detekován požár, zařízení se spustí a požár uhasí již v zárodku. Nemusíte se také bát vedlejších účinků. Po uhašení plamenů se plyn neškodně odpaří, a tudíž nebude škodit. Sluší se také dodat, že se jedná o bezúdržbový systém, který po instalaci nevyžaduje žádné speciální kontroly.

Tip redakce:  Přestěhujte se do atraktivní kanceláře v Praze 5

Jestliže tedy chcete ochránit svůj majetek před plameny, pak je pro vás Proteng FM 200 naprosto ideálním systémem. Stačí jej pouze nainstalovat a dát sbohem vašemu strachu před požárem.

2 Komentáře od “Automatický plynový hasící systém – není dobré jej podceňovat!”

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz