Autodoplňky zpříjemní cestování nebo zabezpečí auto

Současná vozidla jsou vybavena autodoplňky a na první pohled se může zdát, že už není co zlepšovat. Nicméně existuje pestrá škála nejrůznějších doplňků, jež doplní výbavu staršího i nového automobilu. A cestování si díky přítomnosti některých prostředků můžete zpříjemnit. Tuzemský trh je doslova přehlcen internetovými obchody orientující se výhradně na autodoplňky, a proto vám hledání usnadníme. Dovolujeme si vám představit nový e-shop Autohifi-alcar.cz s bohatým produktovým portfoliem.

reproduktory do auta

Nabídka internetového obchodu je skutečně bohatá. Zahrnuje pestrou škálu produktů z oblasti autohifi (autorádia, reproduktory, zesilovače, adaptéry), dále nechybí ani GPS navigace, denní světla, alarmy a další možnosti zabezpečení vozidel. Sortiment zboží pojímá například navigaci ZENEC a zamykání zpátečky Bullock. Na tyto dva produkty se podíváme podrobněji.

Cestování je s navigací ZENEC jednodušší

Zatímco na krátké trasy si vystačíte s mobilní navigací, pro dlouhé cestování je lepší zvolit navigaci s propracovaným systémem. Velké popularitě se těší navigace ZENEC disponující s 6,2 palcovým LCD displejem. Toto dotykové zařízení se hodí do většiny vozidel, jež jsou vybaveny 2-DIN slotem. Navigace ZENEC se pyšní moderními multimediálními a navigačními technologiemi. Obsahuje detailní mapy všech evropských zemí a nabízí funkci chytrého plánování tras.

Zamykání zpátečky Bullock

Žádný majitel vozidla nechce o svého čtyřkolého miláčka přijít, a proto se proti krádežím zabezpečují nejrůznějšími způsoby. Jednou z možností zabezpečení je zamykání zpátečky Bullock. V současné době trh nabízí provedení Bullock Excellent, který se od předchozí verze Premium liší vyšší účinností a kvalitnější ocelí. Jedná se o mechanický zámek, který zablokuje pedál spojky a brzdy, čímž automobil bude nepojízdný.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz