Atraktivní brigáda nejen v létě

I když je obdobím brigád především léto, mnoho lidí hledá přivýdělek i v dalších obdobích roku. Nejčastěji se jedná o studenty, ale o zájem mají i lidé zaměstnaní, nezaměstnaní, maminky na mateřské dovolené nebo důchodci. Peníze navíc se hodí. Brigáda pro vás. 

Letní brigáda

Letní brigáda

Brigáda, myslete na ní včas

Na brigádu je lepší myslet s předstihem, ale i na poslední chvíli se dá sehnat. Někdy zkrátka netušíme, že budeme mít čas a prostor pracovat, takže se začneme poohlížet těsně před daným termínem. Na internetovém portálu nejlepsibrigady.cz najdete desítky možností a neustále přibývají nové, aktuální. Jedná se o stránky náležící pracovní agentuře Žirafa.cz. Hledat přes takovou agenturu je zajímavá varianta, jak najít dobrý „flek“, ať už dočasný, nebo trvalý.

Počkat si na zajímavou nabídku či brigádu

Získat vysněnou pracovní pozici může stát mnoho námahy a potu. U brigády to není tak složitý proces, ale nikomu se nechce dřít za málo peněz. Pokud navíc myslíte i více do budoucna, vyplatí se počkat si na místo kvalitní, které by se mohlo případně proměnit i ve vaši stálou práci. Zaregistrovat se u personální agentury a přehledně hledat v nabídkách, přičemž vás agentura sama může oslovit se zajímavou nabídkou brigády, určitě stojí za chvíli času.

Brigáda v obchodě přes personální agenturu

Personální agentura spolupracuje s mnoha zaměstnavateli, mezi nimi je i řada obchodních řetězců, takže nouze není o brigády v obchodech. Brigáda v obchodě patří vůbec k nejoblíbenějším, nevyžaduje odbornost a věnovat se jí může téměř kdokoliv, kdo má chuť pracovat a dostatečné nasazení. Ať už se jedná o vybalování zboží, etiketování, rovnání do regálů, přímý prodej nebo práci u kasy, můžete si slušně přivydělat. Potřebujete jen píli a touhu pracovat. I když to není vysněná práce většiny lidí, dají se díky ní vydělat slušné peníze a nastoupit můžete třeba už druhý den, pokud se jedná o brigádu na poslední chvíli.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

iZprávyDnes.cz

Novinky-Zprávy.cz    

Tiskové-zprávy.eu   

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz