Aplikace na vaše finance

Určitě Váš už napadlo, jak výhodné by bylo mít kdekoli a kdykoli k dispozici celkový přehled o vašich příjmech i výdajích. A nemyslíme tím zapisování a pročítání knih s čísly a daty, ani jejich „datlování“ do excelových nebo kontingenčních tabulek. Vždyť čas je skutečně k nezaplacení. Zapomeňte tedy na zbytečné úkony, které vás o něj připraví.  Jednoduchá aplikace za Vás vše zaznamená a kdykoli vám tato data dopřeje využít.

Užitečná aplikace

Stačí jednoduchá registrace do Vašeho nového účtu na Royfis a sami velmi rychle zjistíte, jaký poklad jste právě objevili. Co vše vám může poskytnout,  přesvědčte se sami, že toho není málo. Chceteli mít náhled na komplexní stav vašeho bankovního účtu nebo účtů.  Pak není lepší varianty. Kdykoli se přesvědčíte o nejen o tom, jaký je aktuální stav vašich finančních prostředků, ale přesně uvidíte za co, kolik a kdy jste utratili. Aplikace umí automaticky pojmenovat službu nebo zboží, které jste si koupili. TO znamená, že si například pořídíte potraviny v některém z obchodních domů a u položky se objeví nejen jeho název, ale také označení položky  „Potraviny“.  Utratíte vaše peníze za kadeřníka a ve výpise uvidíte „zdraví/krása“. Toto jednoduché rozřazování vám pomůže orientovat se velmi rychle nejen v číslech, ale budete mít představu, do čeho jste například daný měsíc nejvíce investovali.

royfis

Vaše finance pod kontrolou

Stejný systém nabízí také k přehledné správě výdajů týkajících se chodu vaší domácnosti, nebo provozu automobilu. I zde jsou naprosto přehledně zobrazeny náklady, které jste vynaložili třeba na prostředky týkající se chodu domácnosti, kolik jste zaplatili za úklid nebo služby. U vašeho vozu vás jistě bude zajímat kompletní přehled o tom, kolik jste utratili za benzín, opravy, mytí atd.

royfis

Možná se budete sami divit, až tyto informace uvidíte zpracovány komplexně a do přehledných výkazů, kolik nákladů je možná zbytečných, kde je možné ušetřit a bez čeho se naopak neobejdete. O finance je nutné se starat, Royfis nabízí fungující, přehlednou i uživatelsky příjemnou aplikaci, díky které už na to nebudete sami.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

SEOlaboratoř.cz

eKompetence.cz

StyleMag.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz