AMB Praha – prvotřídní prodejce značky Ford

Chystáte se koupit nový automobil značky Ford, nicméně netušíte, na jakého prodejce se obrátit? V tuzemsku působí spousta autobazarů a autosalonů, avšak vybrat ten nejvhodnější se může zdát jako nadlidský výkon. Jednou z možností je společnost AMD Praha, která se představuje jako autorizovaný prodejce značky Ford. Její portfolio služeb vedle prodeje zahrnuje i servis.

ford

Na webových stránkách společnosti AMB Praha – www.fordmania.cz – můžete zhlédnout pestrou nabídku modelů americké značky automobilů. Tato firma prodává ojetá vozidla a také nová auta ve skladové a předváděcí verzi.

Prodejce disponuje v Praze dvěma pobočkami, přičemž autosalon na Ořechu je nejmodernějším autosalonem značky Ford v České republice.

AMD Praha vám vždy vyjde vstříc

Cílem společnosti AMD Praha (auto MOTOL BENI a.s.) je mít co nejspokojenější klientelu. Snaží se každému zákazníkovi vyjít vstříc a naplnit jeho očekávání. Pakliže potřebujete mít automobil co nejdříve k dispozici, můžete si vybrat ze skladových vozů Ford, jež vás uspokojí svou výbavou i příjemnou cenou. Vedle proslulých modelů Ka či Focus je v prodeji také luxusní kousek Ford Mondeo, jemuž nepohrdne žádný milovník aut.

Nemáte-li dostatek financí na pořízení nového automobilu, nevadí. AMD Praha ve své nabídce zahrnuje i ojetá vozidla, která jsou však prověřena a splňují přísná kritéria kvality a spolehlivosti. Auto Ford vás na cestách nenechá ve štychu.

Nyní si můžete vybrat nové auto

Interaktivní prezentace vám dává možnost vybrat si vozidlo z pohodlí svého domova. Prostřednictvím přehledného vyhledávače, v němž si vytyčíte také své požadavky, můžete najít automobil značky Ford, aniž byste museli jezdit do autosalonu. Auto MOTOL BENI a.s. je leaderem na trhu značky Ford a s přístupem a cenami budete nadmíru spokojeni.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz