Akce Zrychlujeme serverhousing je prodloužena do konce března!

Datové centrum Coolhousing svoji úspěšnou akci Zrychlujeme prodlužuje až do konce března. Tudíž rychlost 1 Gbps pro vaše servery pořídíte za cenu 100 Mbps, a to na celý rok i déle!

   Užijte si rychlost v roce 2017!

 

Akce Zrychlujeme Coolhousing odstartoval na začátku roku 2017 a vzhledem k mnoha dotazům a přáním ze strany klientů, datacentrum reaguje prodloužením této akce o měsíc. Kdo si proto objedná do 31.března službu serverhousing, získá 1 Gbps konektivitu ke svému serveru za cenu 100 Mbps, a to po celou dobu trvání smlouvy. Pokud hledáte řešení pro svůj internetový obchod, webhostingovou firmu, firemní stránky s vysokou návštěvností a nechcete investovat do nákladné vlastní serverovny, serverhousingem od Coolhousingu získáte kvalitní služby, které vám díky akci Zrychlujeme za každý rok spolupráce ušetří až 6000 korun!

Datové centrum Coolhousing, to nejlepší pro váš server!

Společnost Coolhousing, která má své serverovny na Vinohradské třídě přímo v místě propojovacího uzlu NIX.cz, patří mezi inovátory v oblasti housingu a hostingu. Snaží se v České republice prosazovat nové technologie a principy (např. účtování podle skutečně odebrané elektřiny). A akce Zrychlujeme s vyšší rychlostí za nižší cenu je toho jen důkazem.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz