6 důvodů, proč dopřát sobě a své společnosti plně vybavenou kancelář

1.Plně vybavenou kancelář máte k dispozici od prvního dne pronájmu

Jeden den si kancelář vyberete, další den si v ní vychutnáváte ranní kávu, vedete jednání s klienty, které přivítají usměvavé recepční a v klidu pracujete. Kancelář je zařízená, funguje vysokorychlostní internet, k dispozici je copy centrum, využít můžete zasedací místnosti různých velikostí, relax zóny pro odpočinek a personál je vám kdykoliv k dispozici. Můžete se také spolehnout na služby telefonní operátorky, vyřizování pošty a na další činnosti, které vyškolený personál zvládne za vás. Plně vybavené kanceláře k pronájmu  jsou zkrátka připraveny od prvního dne s veškerým servisem.

2.Ušetříte čas i peníze

Servisované kanceláře přináší úsporu nákladů, a to až o 75 procent oproti pronájmu klasické kanceláře. Odpadají počáteční náklady za nákup vybavení, skryté poplatky, celkové zajištění servisu a v neposlední řadě strávený čas nad výběrem a zařizováním kanceláře. Nejsou tak potřeba schůzky s realitními makléři, pročítání padesáti stránkových i delších smluv a další činnosti, které zaberou velké množství času.

3.Získáte flexibilní podmínky

Plně vybavenou kancelář od společnosti Scott & Weber si můžete pronajmout na jeden den, měsíc či rok. Záleží jen na vás. Měnit můžete dle aktuální potřeby i její velikost. Pronájem klasické kanceláře bývá často i na pět let, a to za cenu za metr čtvereční. Málokdo ví, kolik zaměstnanců bude potřebovat třeba za rok či dva. Mít čistou hlavu je k nezaplacení.

4.Zvýšíte prestiž vaší společnosti lukrativní adresou sídla 

Plně vybavené  kanceláře k pronájmu v Praze se nacházejí na prestižních adresách. Společnost Scott & Weber, která je českou jedničkou v poskytování plně vybavených kanceláří má svá sídla na šesti lukrativních adresách v Praze. Dvě z nich, a to Revoluční 7 a Na Příkopě 9/11, najdete v Praze 1. Ulice Na Příkopě je světoznámou nákupní třídou, která spojuje Náměstí Republiky a  Václavské náměstí. Ulice Revoluční je nedaleko od Starého města pražského. Další se nachází v Anděl Parku v Praze 5, kde sídlí řada významných mezinárodních firem a velmi oblíbené je kancelářské centrum Budějovická Alej v Praze 4, a to díky skvělé dopravní dostupnosti i pro klienty, kteří přijíždějí z mimopražských lokalit. Milovníci zeleně volí klidné centrum Kubánské náměstí v Praze 10. Nejnovější centrum Flora Office Center se nachází přímo v Atriu Flora na Královských Vinohradech v Praze 3. Vyniká občanskou vybaveností, dopravní dostupností a v neposlední řadě moderním prostředím podporujícím work-life balance.

5.Pracujete v moderním a reprezentativním prostředí

Spokojenost klienta na prvním místě. Tak zní motto společnosti Scott & Weber. Její tým sleduje zahraniční trendy a stále se snaží vylepšovat a modernizovat pracovní prostředí i zóny pro odpočinek. Ve všech centrech tak najdete reprezentativní recepce, vybavená kuchyňská studia, relax zóny pro aktivní i pasivní odpočinek. Flora Office Center disponuje rozlehlou terasou, která nabízí možnost pracovat na čerstvém vzduchu vysoko nad městem. Sídlo firmy tak můžete mít na dokonalé adrese v krásném prostředí.

6.Získáte nové kontakty a dost možná i nová přátelství

Přátelská atmosféra na pracovišti je nenahraditelná. Posilují ji každodenní setkání i nejrůznější akce a oslavy. Akce, které tým Scott & Weber připravuje pro své klienty jsou velmi různorodé. Každý si tak přijde na své. Milovníci sportu ocení například tenisový turnaj pro klienty všech center. Ti, kteří mají rádi kulturu vyrazí společně se svými kolegy  na představení do divadla  a všichni se mohou těšit na celou řadu dalších setkání při nejrůznějších příležitostech.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz