5 kuriózních nehod, kterým nebudete chtít věřit

Nehody se na silnicích bohužel stávají dnes a denně, v některých případech však nad nimi zůstává rozum stát a dokážou vykouzlit i úsměv na rtech. Jedná se o nehody bez zranění, které vás však překvapí a mnohdy jim nebudete chtít věřit, přesto se opravdu staly!

1) Čmelák v autě

Tato opravdu kuriózní nehoda se stala na Nymbursku. Nejednalo se však o nepozornost řidiče nebo technické problémy s autem. Řidičce do vozu značky Peugeot vletěl otevřeným okýnkem čmelák. Ta se lekla a strhla řízení tak, že se s autem dostala na krajnici a vzápětí sjela do příkopu. Automobil se třikrát přetočil, ale žena naštěstí vyvázla bez zranění, lehčí zranění utrpěla její spolujezdkyně.

Tip redakce:  Máte rádi luxusní auta?

2) Parkování ve vodě

Zajímavá nehoda se stala české turistce, která se vydala autem na dovolenou do Chorvatska. Česká řidička zaparkovala své auto na pobřeží a než stihla přijít k moři, tak si všimla, že se auto rozjelo. Nejednalo se však o špatnou přilnavost nových nebo ojetých pneumatik ani nedostatečnou geometrii kol, řidička posléze sama přiznala, že zapomněla zatáhnout ruční brzdu a auto nechala stát na svahu. Ani v tomto případě se naštěstí nikomu nic nestalo.

3) Traktor v jímce

Ke kuriózní nehodě došlo v Častolovicích. Při nehodě sjel traktor i s vlkem do jímky. V této jímce zůstal ponořen celou přední částí a hasiči museli traktor vytahovat víc než dvě hodiny. K vytažení traktoru bylo zapotřební dokonce i jeřábu. Naštěstí při nehodě nebyly ohroženy vodní zdroje a nikdo se nezranil.

Tip redakce:  Iveco Daily: dodávka roku 2015

4) Místo auta loď

Nezapomenutelná nehoda se stala také na Pardubicku u Sezemic. Auto značky Renault zastavilo na policejní příkaz, ovšem ve stejnou chvíli toto auto začalo sjíždět do mlýnského náhonu. V tomto kraji by však nehoda dopadla mnohem hůř, kdyby byla zima nebo auto nemělo správně obuté pneumatiky. V tomto případě se nehoda obešla opět bez zranění. Úsměvné na celém incidentu bylo, že když auto sjelo do náhonu, dva lidé z něj stihli vyskočit, jeden však zůstal na střeše auta, které v okamžiku připomínalo loď nebo vor.

5) Něco ze zahraničí

Mezi nejzajímavější nehodu, která se stala v zahraničí, patří nehoda blízko New Orleans. Kamion zde převážel tři slony do cirkusu. Kvůli dešti však sjel kamion ke krajnici a zde zapadl do bahna. Začal se naklánět na bok a málem se převrátil. V kritickém okamžiku však chovatel zvířat vyvedl slony z auta a podle jeho pokynů začaly auto podpírat. Když přijela policejní hlídka, tak auto stálo již rovně na kraji silnice a nikomu z lidí ani ze zvířat se nic nestalo.

Tip redakce:  Použité náhradní díly Peugeot a Citroen dodává díly

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz