5 kuriózních nehod, kterým nebudete chtít věřit

Nehody se na silnicích bohužel stávají dnes a denně, v některých případech však nad nimi zůstává rozum stát a dokážou vykouzlit i úsměv na rtech. Jedná se o nehody bez zranění, které vás však překvapí a mnohdy jim nebudete chtít věřit, přesto se opravdu staly!

1) Čmelák v autě

Tato opravdu kuriózní nehoda se stala na Nymbursku. Nejednalo se však o nepozornost řidiče nebo technické problémy s autem. Řidičce do vozu značky Peugeot vletěl otevřeným okýnkem čmelák. Ta se lekla a strhla řízení tak, že se s autem dostala na krajnici a vzápětí sjela do příkopu. Automobil se třikrát přetočil, ale žena naštěstí vyvázla bez zranění, lehčí zranění utrpěla její spolujezdkyně.

2) Parkování ve vodě

Zajímavá nehoda se stala české turistce, která se vydala autem na dovolenou do Chorvatska. Česká řidička zaparkovala své auto na pobřeží a než stihla přijít k moři, tak si všimla, že se auto rozjelo. Nejednalo se však o špatnou přilnavost nových nebo ojetých pneumatik ani nedostatečnou geometrii kol, řidička posléze sama přiznala, že zapomněla zatáhnout ruční brzdu a auto nechala stát na svahu. Ani v tomto případě se naštěstí nikomu nic nestalo.

3) Traktor v jímce

Ke kuriózní nehodě došlo v Častolovicích. Při nehodě sjel traktor i s vlkem do jímky. V této jímce zůstal ponořen celou přední částí a hasiči museli traktor vytahovat víc než dvě hodiny. K vytažení traktoru bylo zapotřební dokonce i jeřábu. Naštěstí při nehodě nebyly ohroženy vodní zdroje a nikdo se nezranil.

4) Místo auta loď

Nezapomenutelná nehoda se stala také na Pardubicku u Sezemic. Auto značky Renault zastavilo na policejní příkaz, ovšem ve stejnou chvíli toto auto začalo sjíždět do mlýnského náhonu. V tomto kraji by však nehoda dopadla mnohem hůř, kdyby byla zima nebo auto nemělo správně obuté pneumatiky. V tomto případě se nehoda obešla opět bez zranění. Úsměvné na celém incidentu bylo, že když auto sjelo do náhonu, dva lidé z něj stihli vyskočit, jeden však zůstal na střeše auta, které v okamžiku připomínalo loď nebo vor.

5) Něco ze zahraničí

Mezi nejzajímavější nehodu, která se stala v zahraničí, patří nehoda blízko New Orleans. Kamion zde převážel tři slony do cirkusu. Kvůli dešti však sjel kamion ke krajnici a zde zapadl do bahna. Začal se naklánět na bok a málem se převrátil. V kritickém okamžiku však chovatel zvířat vyvedl slony z auta a podle jeho pokynů začaly auto podpírat. Když přijela policejní hlídka, tak auto stálo již rovně na kraji silnice a nikomu z lidí ani ze zvířat se nic nestalo.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz