3D lentikulární tisk

 3D lentikulární tisk

 

V případě, že chcete vytvořit a vyrobit perfektní a poutavý 3D plakát, pohlednici či poutač, technologie lentikulárního tisku je pro vás jako stvořená. Své využití nalezne v dnešní době zejména jako marketingový nástroj. Jí vytvořené produkty slouží jako ideální prostředek k upoutání zákazníkovi pozornosti a následnému reklamnímu sdělení.

 

lentui

3D lentikulární tisk

Marketingový nástroj současnosti a budoucnosti

 

3D lentikulární tisk dovede vytvořit plakáty či poutače, ale také ne příliš reálné obrazy, které jsou zpodobněné díky 3D efektům. Pohybujících se reklamní sdělení či prezentace produktů lze docílit použitím animací. Veškeré produkty je možné vytvořit v různých velikostech, malými formáty počínaje a obrovskými lentikulárními stěnami o rozměrech až několik metrů konče. Oblíbená je i aplikace zmiňovaných produktů na podlahu. Ať je již rozměr jakýkoliv, vždy je v první řadě dbáno na udržení špičkové kvality.

 

Tajemství technologie 3D lentikulárního tisku

 

Ptáte se, jak je výsledných efektů 3D lentikulárního tisku docíleno? Základem je použití tzv. lentikulární fólie, což je plastové průhledné a poměrně tenké sklo. Z jedné strany se pyšní svoji hladkostí, ze strany druhé, té vnější, je umístěna soustava čoček. Jejich hlavní úkol je směřovat zákazníkův pohled do konkrétního místa v obraze dle úhlu jeho pohledu. Čočky tak pomáhají vytvořit finální obraz. Pokud uživatel (zákazník) mění úhel svého pohledu na obraz, dochází tak díky čočkám k lámání obrazu, což je klíčem k vytváření všech prostorových efektů a pohyblivých dějů. A takto pak vzniká na papíře animace.

Co se týče technologického zabezpečení, 3D lentikulární tisk může využít jak služeb UV ofsetové tiskárny, tak jejího protějšku – UV digitální tiskárny. Kritériem, které určuje použití dané technologie v konkrétním případě, je velikost výsledného produktu, kdy na menší se používá ofsetová technologie, pro projekty větších rozměrů technologie digitální.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz