100% hypotéka

Hypotéka, která se dala sjednat jednoduše a rychle. Název se ztratil, forma však zůstává zachována. O čem to vlastně mluvíme? Přeci o 100% hypotéce. Tento pojem v dnešním moderním světě již neexistuje, protože představoval hypotéku, u které jste nemuseli dokazovat své příjmy. Podobně je tomu v případě hypotéky bez příjmu. V historii hypotéka bez dokládání příjmů byla velmi úspěšná a zažila velký boom, avšak na dnešním trhu již není k dostání a nemůžete si ji nikde sjednat. Neposkytnou vám ji ani v bance, a nenajdete ji ani v nebankovním sektoru. U všech těchto produktů narážíme na jeden problém. Dokazování příjmů. Není to však tak složité, jak to na první pohled může vypadat. Každý poskytovatel úvěru si musí ověřit vaše příjmy a výdaje. To je základní pravidlo, které se musí dodržovat. Lidé by se totiž neměli dostávat do ještě větších a tíživějších finančních situací. Schopnost splácet posuzujeme individuálně. Je také nezbytné, abyste uváděli přesné a pravdivé informace.

Tip redakce:  Prestižní titul otevírá nové možnosti

Jasně, stručně a srozumitelně

Maminka mi vždy říkala tato tři slova, abych je dobře pochopila a také abych je jako dospělá mohla používat. Jenomže v našem případě to nejsou jenom slova, ale teorie, kterou převádíme do praxe. S každým klientem jednáme narovinu, jasně a stručně. Samozřejmostí jsou pro nás srozumitelné podmínky, aby je každý mohl pochopit a nepotřeboval k tomu právníka. V případě našich hypoték je tomu zrovna tak. Nemusí vás odradit ani nízký příjem, či v případě podnikatelů nízké daňové přiznání. Pokud nemůžete jako zaměstnanec prokázat své příjmy, můžete dokonce do smlouvy přidat třetí osobu, která bude ručit svým výdělkem. Je to opravdu snadné a jednoduché. Prokazování příjmu netrvá dlouhé měsíce ani týdny. Pokud jste zaměstnancem v nějaké firmě, pak by k tomu mohla stačit pracovní smlouva, několik výplatních pásek a také výpisy z bankovních účtů. Podnikání se dokládá například vystavenými fakturami a v případě počátků podnikání takzvaným podnikatelským záměrem, který se vypracovává ještě před tím, než začnete se samotným podnikáním. U hypoték vždy ručíte vlastní nemovitostí. Poskytovatel si pouze prověří vaše příjmy a výdaje. Není na tom nic složitého.

Tip redakce:  Zdravá inflace. Existuje?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz