Zubní implantáty

Na tuto otázku – proč mít pěstěný chrup by se dalo najít nespočet odpovědí. Někdo by mohl říci proto, že nesnáším bolest a pravidelná péče o ústní dutinu mi zajistí zdravé zuby. Jiný zase, že mít zkažené zuby není nic pěkného/estetického. Další by vám řekl, že pěkné zuby potřebuje pro svou práci.

Kdyby se na vás v letadle usmála letuška a měla plnou pusu shnilých zubů, nesedět v letadle, tak vezmete nohy na ramena. Zkrátka mít pěkné zuby je dnes nutnost a není to opravdu otázka jen zaměstnání a prestiže.

Každý ten dar nemá

Ano, pravdou zůstává, že ne každý má od přírody tento dar – krásné a bílé zuby. Něco vám teď prozradíme, ale nechte si to pro sebe. Takových lidí je skutečně jen velmi málo, kteří se mohou pochlubit úžasně bílým chrupem a sexy úsměvem. Dnes je stomatologie na takové úrovni, že můžete i vy mít zuby, jako perličky (samozřejmě ne samá díra). Myslíme tím krásné a ukázkové zuby.

Odstín zubů

Někteří lidé se snaží vybělit si zuby pomocí babských rad, ale nevědí, že velkou roli hraje i přirozený odstín. I kdyby se stavěli na hlavu a čistili zuby Savem (ať vás to ani nenapadne), tak dokonale bílé je mít nikdy nebudou. Takovým lidem pak pomohou už jedině zubní implantáty, protože si z pusy zuby úplně vydrhnou. Tedy spíš poruší nenávratně zubní sklovinu. Bělení zubů nechte raději na profesionálech a poradě se zubařem. Ne každému vyhovují přípravky z drogerie, obzvlášť, trpí-li člověk paradontózou.

Proč mít pěstěný chrup?

Pečovat o své zuby a navštěvovat pravidelně svého zubaře se vyplatí zejména proto, že předejdete pozdějším malérům v podobě zubních kazů či zánětů dásní a jiným nepříjemným potížím. Nebude-li něco úplně v pořádku, pak je čas s tím něco udělat. Zubní protetika sice dokáže mnohé, ale je lepší mít pokud možno co nejdéle své vlastní zuby.

Půjdete-li na rande s dívkou, určitě bude lepší, když se na vás usměje a uvidíte pěkné bílé zuby namísto žlutých nebo dokonce černých pahýlků. A věřte, že okouzlující úsměv udělá hodně nejen na rande, ale i při pracovním pohovoru, zvlášť bude-li se jednat o práci, kde vaší náplní bude osobní komunikace s klienty.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz