Zrcadlová fólie chrání proti zlodějům i zraněním

Chcete si chránit soukromí a přitom je váš byt či kancelář v přízemí, v blízkosti dalších domů či kolem vašich oken přecházejí zvědavci a snaží se nakukovat přes okna dovnitř? V tom případě je pro vás řešením zrcadlová fólie. Ta zajistí soukromí, které nebude na úkor přirozeného denního světa. 

Zrcadlová fólie a její benefity

Specifickým rysem zrcadlové fólie je především to, že snižuje viditelnost zvenku dovnitř. To znamená, že nikdo zvenku neuvidí, co se děje za vašimi okny. Vy se naopak bez omezení můžete dívat zevnitř ven. Tento zrcadlový efekt funguje nejlépe za denního světla. Zvýší se tak soukromí ve vašem bytě či kanceláři a vy se budete cítit pohodlněji a ve větším bezpečí. Na jakém principu tento systém funguje? Z jedné strany pokovená zrcadlovým efektem a z druhé strany je průhledná a zatmavěná. Díky tomu tak vytváří specifickou zrcadlovou plochu.

Zrcadlová fólie poskytuje další výhody. Chrání váš interiér před nadměrným horkem a dokáže ochladit místnost. Je opatřena speciální vrstvou proti poškrábání a je voděodolná, takže můžete skleněné plochy bez obav umývat běžným způsobem.  

Fólie na okna do bytu i kanceláře 

Zrcadlová fólie není ta jediná, že které můžete vybírat. Firma Benda-Fólie nabízí rozličné fólie do okna. Vybírat můžete mezi bezpečnostními, protislunečními, termoizolačními a dekoračními. Použití těchto fólií má nesmírné výhody. 

Pomáhají chránit před zloději a loupežemi. V horkých měsících dokáže fólie chladit prostor interiéru a vy tak ušetříte za klimatizaci. Dále dokáže fólie na okna chránit sklo před vysypáním střepů. V případě nehody jste tak chráněni vy i vaše děti. 

Fólie na sklo od Bendy 

Firma Benda-Fólie se specializuje na okenní fólie. Na trhu je téměř 20 let a šikovní řemeslníci vám rádi pomohou s výběrem fólie na sklo přímo pro vás. Ať už potřebujete vylepšit svůj byt, kancelář, výlohu, balkonové dveře, skleněnou fasádu či vitrínu. Vybírat můžete ze široké škály výrobků s různými stupni zatmavění a barevného ladění. Fólie na sklo mohou být jak ochranné, tak i dekorativní. Firma Benda-Fólie pro vás zajistí dodávku i instalaci. 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz