Znáte baby shower? Víme, co budoucí mamince přinést

Baby shower jsou oblíbené dárkové akce, které se staly populárními i v České republice. Jejich kořeny sice sahají až do dalekých Spojených států amerických, přesto se dostaly až k nám. Jedná se o dárkové akce, které zpravidla pořádají budoucí maminky nebo jejich kamarádky a které jsou ryze dámskou záležitostí. Během těchto akcí se předávají dárky budoucí (nebo už novopečené) mamince a oslavuje se tak její přechod z ženy na matku. Pokud jste v nedávné době dostali pozvánku právě na takzvaný baby shower, pravděpodobně přemýšlíte nad tím, co budoucí mamince darovat. 

Dárky mají souviset s narozením dítěte. Nehodí se tedy přinést nové hodinky nebo kabelku mamince, pokud se tedy nejedná o kojeneckou brašnu či podobnou věc. Jestliže jste nikdy na baby showeru nebyli a nevíte tedy, co přinést, poradíme vám. 

Koupit lze už hotové dárkové koše

Jelikož je baby shower skutečně oblíbená akce, která se koná snad v každé zemi světa, obchodníci začali vyrábět a následně prodávat i dárkové koše pro miminka. Jedná se o sety, v nichž se najde to, co maminky rozhodně uvítají. Tedy plenky, kojenecké lahve, hračky, dudlíky a podobně. 

V případě koupi dárkového koše pro miminko se však může stát, že nebudete jediní s tímto dárkem. Nejen vy můžete mít problém s nakupováním dárků na baby shower.

Další tipy na dárky 

Abyste byli trochu originální, co třeba koupit plenkový dort? Plenkový dort je skvělý dárek, který maminky rozhodně ocení. Stejně tak ocení sadu na otisk nožiček a ručiček. Jelikož děti rostou skutečně rychlostí blesku, maminky tak budou mít památku na to, jak maličké děti byly. Sady na otisk nožiček a ručiček bývají zcela zdravotně nezávadné, není se tedy čeho bát. 

Tip redakce:  Obří stavebnice "Cihličky pro dětičky" potěšila již tisíce dětí

Vhodným dárkem jsou také dudlíky nebo dečky se jménem nebo případně bodyčka, kterých není skutečně nikdy dost.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz