Zkuste kvalitní bronzer

Je velice příjemné, že se blíží jaro a mezi mraky a skrze mlhu konečně vykoukne sluníčko a znovu nám dodá „sluníčkový“ vitamín a zdravou bronzovou barvu v obličeji. Netřeba trávit celý den v soláriích a platit docela hodně peněz za „opálení“. Netřeba odjíždět na týdenní dovolenou na hory, kam se sluníčko prodere a přirozeně vás opálí. Počkáme si na přirozené opálení. A jestliže si dá sluníčko ještě trochu načas, neklesejte na duchu, trošku se tomu opálení dá pomoci.

Produkty YVY® PURE BRONZER pomohou k opálení, které bude vypadat jako to přirozené. Bronzer sprej můžete nosit v kabelce a můžete ho používat, kdykoli to budete potřebovat. Jedete na dovolenou? Na služební cestu? Anebo kamkoli, kde chcete být in? Tento samoopalovací sprej budete mít po ruce vždycky, když budete chtít rozjasnit svou pleť a dodat jí trochu bronzu.

Tip redakce:  Ako vybrať okuliare online

Bronzer z řady YVY® PURE se skvěle hodí do kabelky, stejně jako pudr nebo rtěnka. Jeho moderní design doplňuje kosmetické produkty, které si nosíme neustále s sebou. A mimo příjemný efekt opálení dodává pleti i zdraví. YVY® PURE BRONZER není jenom prostředkem k opálení, ale jeho velkou předností je i hydratace pleti. Jeden z nejdůležitějších kroků pro zpomalení stárnutí je hydratace, a právě toto osvěžení a oživení, a potažmo omlazení pleti nabízí i tento bronzer.

Proč investovat čas a peníze do kosmetických salónů, když můžete zkusit kvalitní prostředky doma, v klidu a rozhodně daleko levněji. A můžete ho nabídnout i svému partnerovi. Produkty YVY® PURE BRONZER nejsou určeny jen pro ženy, i muži rádi využijí kosmetické produkty, které přispějí k jejich pohodě a příjemnému vzhledu. Co bylo kdysi tabu, to už dnes určitě není.

Tip redakce:  Trendy ve světě šperků pro rok 2016

 

YVY® PURE BRONZER lze zakoupit na eshopu „YVYCOM.COM [íví]“.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz