Zážitky jsou hity mezi vánočními dárky

Nepatříte zrovna k lidem, kteří by rádi trávili svůj volný čas v nákupních centrech, a přesto byste si ráda dala s výběrem vánočního dárku pro Vaši drahou polovičku záležet?

Vánoce plné splněných přání

Vánoce jsou časem, kdy ve spoustě domácností nastane klid a pohoda. Po předvánočním shonu jakoby všichni zapomenout v onen sváteční den na své starosti a chtějí se věnovat jen svým nejbližším. Především pak Štědrý den a hlavně večer vytváří kouzlo pro děti. Ty již několik dní dopředu počítají, kolik dnů ještě schází do dne, než přijde Ježíšek. Při rozbalování dárků se pak rozzáří oči, jak těch malých, tak těch větších ratolestí. Pookřejí také jejich jindy zaneprázdněné rodiče, kteří si v tento kouzelný čas chtějí užít po boku svých dětí do poslední minuty. Při výběru vánočních dárků bychom však neměli zapomínat ani na dospělé.

Tip redakce:  Tip na letní dovolenou s dětmi

Jaký vánoční dárek vybrat pro vás dva?

Svého partnera můžete mile překvapit u vánočního stromečku poukázkou na originální zážitky, které snadno objevíte zde www.firmanazazitky.cz/wellness-zazitky/. Jen si to představte. V poklidném prostředí se octnete jen Vy a Váš životní partner. Během víkendového pobytu pro dva se necháte hýčkat wellness službami, pochutnáte si na luxusním menu připravenými věhlasnými kuchaři i si jen tak popovídáte u lahve vína. To zní mnohem lákavěji než tradiční dárky v podobě košil, parfémů nebo ponožek. Takový wellness pobyt pro dva se stane příjemným osvěžením také Vašeho dlouholetého vztahu. Společně si jistě užijete lázeňský pobyt s pivní kúrou pro dva, noc v hotelu Imperial s večeří „u šéfa!, jednodenní relax v České Krumlově i mnohé další z nabízených zážitků. Letošní Vánoce se tak mohou nést ve znamení nejen splněných přání Vašich dětí, ale také vás obou.

Tip redakce:  Slevoteka.cz přichází s lákavou nabídkou wellness pobytů v Maďarsku!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz