Zateplené dětské holínky – boty i do zimní nepohody

Každý, kdo má doma malé dítě, je svědkem toho, jak rychle dětská nožička roste. Je proto velmi důležité, investovat do kvalitní dětské obuvi často a pravidelně. Vždyť především dětská chodidla by měla zůstat po celý rok v suchu a bezpečí. Zdá se, že v letošním lednu budou kromě kvalitní dětské zimní obuvi velmi aktuální také dětské holínky. V některých částech republiky totiž leden spíše než zimu připomíná jarní období. Teploty šplhají k 10 stupňů Celsia a některé dny zcela proprší. Pestrobarevné dětské holínky, které září nádhernými barvami a které jsou zateplené, by tedy rozhodně v botníku vašich dětí chybět neměly.

Boty je třeba pečlivě vyzkoušet

Než budete kupovat boty sobě nebo svým dětem, dobře je vyzkoušejte. Pokud nakupujete v internetovém obchodě, pečlivě si nastudujte, jak to s velikostmi obuvi mají a své chodidlo si před objednáním obuvi vždy dobře změřte. Výhodou nákupu v internetovém obchodě je to, že pokud vám obuv nepadne, máte dostatek času na její výměnu nebo vrácení. Když už si obuv zkoušíte v obchodě nebo vám ji kurýr dopraví na základě objednávky z e-shopu, pečlivě vyzkoušejte obě nohy, tedy pravou i levou. A pamatujte si, že pro dětskou, dámskou i pánskou obuv platí, že je třeba ji vybírat podle delší a širší nohy. Celý pár tedy pečlivě vyzkoušejte a v obuvi se projděte. Před zkoušením si nezapomeňte nasadit ponožky takové tloušťky, jakou budete v pánské a dámské obuvi nosit.

Tip redakce:  Brýle jako dárek? Spokojenost zaručena

K dámským teniskám patří i elegantní a praktický cestovní kufr

Ať už budete zkoušet dámské tenisky nebo dámské holínky, případně pánské tenisky nebo pánské holínky, vždy je velmi důležité, abyste měli před prsty dostatečnou vzdálenost, což u dospělých jedinců znamená přibližně jeden centimetr, u dětí stačí 12 až 15 milimetrů.

Velmi dobrou kvalitou obuvi se vyznačuje internetový obchod coolboty.cz. Kromě skvělé obuvi nabízí i kvalitní cestovní kufry, cestovní tašky a deštníky. Tak schválně, co chybí právě vám?

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz