Zaměstnanecká půjčka – BENEFINO

Benefity pro zaměstnance iZpravy.com

Zaměstnanecká půjčka – BENEFINO

Starší ročníky si budou jistě moc dobře pamatovat dobu, kdy existovaly zaměstnanecké půjčky, které byly dokonce mnohdy velmi výhodné. V případě, že rodina měla nečekané finanční výdaje, bylo také možné žádat o zálohu nebo drobnou půjčku. Pak nastal zlom a půjčku jste si mohli zažádat pouze v bance. Ty už tak výhodné nebyly, ale mnohdy nebylo jiného zbytí. Naštěstí přichází řešení a záchrana v podobě služby – benefity pro zaměstnance. Pokud máte stálou práci a ocitnete se v nepříjemné situaci, kde řešíte nečekané výdaje, můžete využít půjčku bez úroků.

Benefino půjčka pro zaměstnance

Urban Card ZpravyCZ

Jako jedna z velmi mála půjček se na trhu objevuje i zaměstnanecká půjčka BENEFINO, která umožňuje čerpat finanční prostředky i opakovaně – při dodržení smluvních podmínek. Zaměstnanci mohou požádat o půjčku, kde budou osvobození od placení úroků. Ten na sebe převezme zaměstnavatel a úrok vyplácí místo nároků na stravenky. Jde o nový typ firemního benefitu. I tato půjčka je však limitována určitým stropem. Jedná se spíše o řešení momentální situace, ale ne půjčku na rekonstrukci domu. Záleží, jak dlouho je daný zaměstnanec ve firmě, kolik vydělává a kolik žádá. Půjčka, která vám pomůže zachránit momentální situaci, může mít formu týdenní výplaty či zálohy na výplatu. Takto se nemusíte obávat nepříjemných okamžiků a peníze máte k dispozici neustále – nejen po termínu výplaty.

Benefino – fungujte bez stresu

Záloha na výplatu umožní rodině fungovat, aniž by jimi otřásl stres a obava, co bude dále, jestliže nezaplatí dítěti včas školku či kroužky. Není žádnou výjimkou, že tyto nepříjemné okamžiky prožívá občas nejedna rodina a rozhodně jde o lepší řešení, než půjčky od lichvářů, kde mnohdy vracíte až jednou tolik, co jste si vypůjčili. Takto má každý možnost získat zároveň s penězi i transparentní, přehledné a férové podmínky.

6 komentářů od “Zaměstnanecká půjčka – BENEFINO”

  1. Benefity pro zaměstnance | Tiskové Zprávy

    […] Řešení se skrývá v půjčce známé jako BENEFINO! […]

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz